:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Kandydaci do Sejmiku woj. Mazowieckiego - okręg nr 6

Kandydaci, Kandydaci Sejmiku Mazowieckiego okręg - zdjęcie, fotografia
Portal eGarwolin.pl 12/10/2018 14:02

Województwo Mazowieckie zamieszkuje 5 171 916 mieszkańców. Uprawnionych do głosowania jest 4 150 742. Powiat garwoliński znajduje w okręgu nr 6. W tym okręgu jest 9 mandatów do Sejmiku woj. mazowieckiego. Zarejestrowanych jest 123. kandydatów.

Z powiatu garwolińskiego do sejmiku kandydują Anna Malitka, Jerzy Piesio, Ewa Jolanta Flaga, Olga Miłosz z Garwolina, Maria Tobiasz z Górzna, Marian Piłka z Trąbek, Krzysztof Jan Żochowski ze Sławin, Elżbieta Woźniak-Sionek z Parysowa, Mirosław Stanisław Jedynak z Wygody i Zenon Józef Paśnicki z Łaskarzewa.

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

GAJOWNICZEK Krzysztof

39

Chlewiska

2

BŁOŃSKA Zofia

67

Sokołów Podlaski

3

KRUPA Marcin

40

Węgrów

4

KUBEŁ Joanna

43

Dęby

5

BODZAN Adam

29

Kamieńczyk

6

MALITKA Anna

55

Garwolin

7

JANISZEWSKI Grzegorz

42

Ostrołęka

8

KOWALCZYK Urszula Elżbieta

47

Bachorza

9

TOMASIEWICZ Henryk Ireneusz

61

Sulejówek

10

KRAWCZYK Maria Antonina

24

Warszawa

11

ŁUBKOWSKI Łukasz

37

Pruszyn

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

ORZEŁOWSKA Janina Ewa

51

Siedlce

2

AUGUSTYNIAK Mirosław Jan

55

Sypniewo

3

KRUPIŃSKI Marian

71

Ostrołęka

4

DOMŻAŁA Cecylia

62

Wyszków

5

PIESIO Jerzy

65

Garwolin

6

KOZERA Mariusz

41

Barcząca

7

PIENIAK Rafał

41

Sokołów Podlaski

8

WIECZOREK Anna Agnieszka

45

Krypy

9

PĘDZICH-OŚCIŁOWSKA Ewa

46

Ostrów Mazowiecka

10

TARKOWSKA Anna

38

Stare Biernaty

11

SKWIERCZYŃSKI Grzegorz Krzysztof

44

Rzążew

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

ZIELIŃSKA Urszula Sara

41

Siedlce

2

NAWROCKI Paweł Jerzy

58

Warszawa

3

KOŁODZIEJ Irena

71

Warszawa

4

WILCZYŃSKI Tomasz Grzegorz

38

Radom

5

MITROS Katarzyna

75

Warszawa

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

LANC Elżbieta

59

Sadowne

2

GRUZIŃSKI Krzysztof Tadeusz

62

Sulejówek

3

KALICKI Wiesław Andrzej

54

Żelków-Kolonia

4

DZIADAK Ryszard

44

Maków Mazowiecki

5

FLAGA Ewa Jolanta

58

Garwolin

6

SOBIECH Robert

49

Kadzidło

7

DANILUK Andrzej

52

Łosice

8

JASTRZĘBSKA Dorota

52

Sokołów Podlaski

9

DANIELAK Marzena

42

Kotuń

10

WÓJCIK Maciej Mirosław

52

Wyszków

11

SAWICKA Bożena

52

Siedlce

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

FILIPEK Krzysztof

57

Międzyleś

2

PRANDOTA Maciej Tadeusz

68

Warszawa

3

KOŁODZIEJCZYK Krzysztof

66

Komorowo

4

STAWOWSKA Elżbieta Halina

65

Ostrołęka

5

LIPOWSKI Wiesław

59

Łukowo

6

ROWICKA Eryka Anna

41

Wólka Paplińska

7

FIERKA Michał Dariusz

27

Nowe Kościeliska

8

MATYJA Sylwia

30

Marki

9

LASKOWSKI Patryk

30

Ostrów Mazowiecka

10

ZAGRODZKI Tomasz Zbigniew

33

Warszawa

11

DINH HONG Sandra Ngoc

23

Warszawa

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

OLKO Dorota Zofia

30

Siedlce

2

PNIEWSKI Tomasz Andrzej

42

Warszawa

3

ZIELIŃSKA Ewa Danuta

55

Warszawa

4

SZKUDŁAPSKA Aleksandra Ewa

34

Warszawa

5

REGUŁA Patryk Eryk

19

Węgrów

6

CZEPIEL Maja Joanna

27

Warszawa

7

KRAJEWSKI Piotr

55

Warszawa

8

BRONIAREK Andrzej Rafał

33

Warszawa

Lista nr 7- KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

TUMANOWICZ Witold Sławomir

31

Warszawa

2

DURKA Adam Eliasz

50

Stojadła

3

DĄDERA Karol

22

Długosiodło

4

MELION Magdalena Patrycja

22

Ostrykół Włościański

5

MARZOCH Michał

21

Wincentowo

6

MAŁYSZEK Paulina Danuta

27

Warszawa

7

IWANOWSKA Milena Agata

39

Warszawa

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

PIŁKA Marian

64

Trąbki

2

DĄBROWSKI Zbigniew

43

Ostrołęka

3

KULESZA Ireneusz

53

Ostrów Mazowiecka

4

TRZASKA Teresa

62

Wyszków

5

SADOWSKA Barbara Maria

61

Pruszyn-Pieńki

6

KOWALEWSKA Mariola Zofia

52

Małkinia

7

ŁUGOWSKA Wanda Maria

63

Ostrołęka

8

KOTLARZ Magdalena

33

Wyszków

9

LESZCZYŃSKI Radosław

18

Cegłów

10

PASIAK Hubert Michał

36

Krzesk-Królowa Niwa

Lista nr 9 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

ZDUNEK Łukasz

36

Ostrołęka

2

SALAMON Aneta Anna

41

Siedlce

3

CYBULSKI Cezary

44

Siedlce

4

BALA Paweł

29

Węgrów

5

RADZIKOWSKA Edyta

23

Modrzew

6

STOSZEWSKI Tadeusz

69

Wyszków

7

KĄDZIELA Ewa

30

Sadowne

8

TOBIASZ Maria

20

Górzno

9

HARASIM Michał

29

Sielce

10

STEFANIUK Piotr Paweł

28

Łosice

11

KORWIN-MIKKE Natalia Ewa

20

Warszawa

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

KUDELSKI Wojciech Józef

70

Siedlce

2

GRABOWSKI Marcin

37

Ostrołęka

3

ŻOCHOWSKI Krzysztof Jan

54

Sławiny

4

BALA Joanna

39

Niegów

5

GÓRAS Michał Tadeusz

37

Mińsk Mazowiecki

6

KOZACZYŃSKI Jacek

50

Siedlce

7

WINIARSKI Krzysztof

54

Ostrów Mazowiecka

8

SKRZYPEK Dorota

52

Wieliszew

9

GÓRSKI Maciej

35

Górki Grubaki

10

ROGALSKA Barbara

35

Maków Mazowiecki

11

WOŹNIAK-SIONEK Elżbieta

63

Parysów

Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

NARTONOWICZ Agnieszka

43

Ostrołęka

2

SZABŁOWSKI Marek

55

Ławy

3

DZIĘGIELEWSKI Adrian

24

Ostrołęka

4

BOBOWSKA Grażyna

54

Łęg Przedmiejski

5

DZIĘGIELEWSKA Zdzisława

50

Ostrołęka

6

WIERZBICKI Romuald Lech

70

Józefów

7

SZCZUBEŁEK Ewa

51

Ostrołęka


Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

DMOWSKI Henryk

64

Siedlce

2

ŻOCHOWSKI Dariusz Leon

50

Mińsk Mazowiecki

3

JEDYNAK Mirosław Stanisław

56

Wygoda

4

SIENIAWSKA-SOKOŁOWSKA Katarzyna Joanna

52

Sulejówek

5

MIŁOSZ Olga

22

Garwolin

6

GAŁECKA Kamila

29

Czarnoty

7

ŁUKA KOSEL Hanna

60

Siedlce

8

HENNIG Renata Danuta

63

Warszawa

9

GUTOWSKA Dorota

44

Ostrołęka

10

RUDZKI Kazimierz

53

Warszawa

11

KULAS Sławomir Adam

34

Teodorowo

Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

WÓJCIK Andrzej

70

Ochudno

2

RYCIELSKI Tomasz Maciej

65

Mińsk Mazowiecki

3

TUL Maria Grażyna

61

Sulejówek

4

KANONOWICZ Sara

33

Warszawa

5

WILKOWSKI Jarosław

53

Maków Mazowiecki

6

PAŚNICKI Zenon Józef

50

Łaskarzew

7

KRAWCZAK Jolanta

57

Stanisławów

8

LESZCZYŃSKA Barbara

40

Brzóze

9

MATYSZEWSKA Anna Teresa

60

Warszawa



 

Źródło: wybory2018.pkw.gov.pl / opr. kk

Reklama

Kandydaci do Sejmiku woj. Mazowieckiego - okręg nr 6 komentarze opinie

  • pisowiec - niezalogowany 2018-10-12 15:09:11

    Na szczęście na liście pisu są osoby spoza naszego powiatu na które możemy zagłosować bo ci z naszego powiatu zupełnie na to nie zasługują.

  • PiotrS - niezalogowany 2018-10-16 11:42:57

    Pani Elżbieta Woźniak-Sionek w 1978 r. była uczestniczką komunistycznego festiwalu młodzieży i studentów na Kubie. Brawo "prawicowy" i "antykomunistycvzny" PiS.

  • Polak patriota - niezalogowany 2018-10-16 13:51:53

    Jest jeszcze KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN który walczy z islamizacją Polski i zboczeńcami bardziej niż PIS dlatego na złych kandydatów PIS nie musimy głosować.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.




Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

OKNA DRZWI BRAMY PLISY ROLETY

Zapraszamy do punktu sprzedaży Garwolin ul. Kościuszki 48B W ofercie : - okna PCV - drzwi wew, i zew. - bramy garażowe - drzwi stalowe - rolety (..


Dam prace fryzjerowi

Salon fryzjerski w Garwolinie zatrudni fryzjera męskiego na umowę o prace. Szczegóły pod nr telefonu 503-157-609


Dach Kowalscy Okna Garwolin -

Dach Kowalscy Okna Garwolin Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca handlowo-techniczny specjalizujący się w sprzedaży pokryć..


kierowca - dostawca

Hurtownia warzywna JARMIR zatrudni na stanowisko : - dostawca art.spożywczych prawo jazdy kat.B - handlowiec prawo jazdy kat.B Oczekiwane zadania..


Sprzedam piekna dzialke

Sprzedam działke budowlana 2.071m2 na zamknietej prywatnej ulicy w Mierziaczce, 0.5km od obwodnicy Garwolina, 3km od centrum Garwolina. Prad, gaz,..


spredam drewno kominkowe i

drewno kominkowe i opałowe


Kupię pamiątki, książki , mapy

Kupię rzeczy związane z powiatem garwolińskim - książki, opracowania, wspomnienia, - pamiątki, medale, - mapy, - zdjęcia, - itp.


sprzedam dom

Sprzedam piętrowy dom (1/2 bliżniaka) w Garwolinie ul II Armii Wojska Polskiego 75. Powierzchnia użytkowa 165 m2, 348 m2 powierzchnia gruntu. 5..


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez egarwolin.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Firma Wydawnicza Michał Gawryołek z siedzibą w Ryki 08-500, ul. Szkolna 1

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"