:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Kąty zapraszają na Galę Disco Polo 2018 i Dożynki Powiatowe

Kiedy: 2018-08-15 , godzina: 09:00 | Gdzie: Kąty

Festyny - Pikniki, Kąty zapraszają Galę Disco Dożynki Powiatowe - zdjęcie, fotografia

Gościnny powiat otwocki zaprasza po raz kolejny na coroczną Galę Disco Polo w Kątach. W tym roku impreza jest połączona z Dożynkami Powiatowymi. Gwiazdą wydarzenia będzie Mario Bischin. W sierpniu, na scenie w Kątach, wystąpi ponad 20 popularnych zespołów disco polo!

Największa Gala Disco Polo w regionie odbędzie się w środę 15 sierpnia 2018 roku. W tym roku gala jest połączona z Dożynkami Powiatowymi w Kątach.

W programie wydarzenia między innymi przemarsz korowodu dożynkowego w asyście OSP Karczew, msza święta dziękczynna w intencji rolników i chorych dzieci, ceremoniał dożynkowy, przemówienia, podziękowania, występ zespołu ludowego pieśni i tańca Sokołowianie oraz konkurs dojenia krowy.

Podczas wielkiej Gali Disco Polo, na scenie w Kątach wystąpią: Kordian, After Party, Playboys, Piękni i Młodzi, Cliver, Camasutra, Dejw, Defis, Exaited, Extazy, Lili, Megustar, Veegas, Carmel i Julius i Etna. O godzinie 20.00 scenę opanuje gwiazda wieczoru, którą w tym roku jest Mario Bischin. Później publiczność do północy będą bawić: Invox, Maxel, Jagoda i Brylant, Powerboy, Skalars i Volans. O godzinie 23.00 uczestnicy imprezy obejrzą pokaz sztucznych ogni. Gala zakończy się o północy.

 

Podczas imprezy w Kątach nie zabraknie lotów balonem na uwięzi, rękodzieła artystycznego i ludowego oraz innych atrakcji.

Tradycyjnie, organizatorzy, dbając o tradycje i zwyczaje ludowe, wspierają dzieci z Hospicjum „Promyczek”.

 

Dożynki Powiatowe w Kątach odbędą się pod patronatem honorowym marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika i starosty otwockiego Mirosława Pszonki.

 

Plakat w większej rozdzielczości można pobrać poniżej.

 

RedakcjaKąty zapraszają na Galę Disco Polo 2018 i Dożynki Powiatowe komentarze opinie

 • Gośćio - niezalogowany 2018-06-23 17:27:09

  Po raz kolejny najlepsza letnia impreza plenerowa odbedzie sie w sasiednim powiecie. Brawo kąty. A w garwolinie fill

 • zalogowany - niezalogowany 2018-06-23 19:48:26

  Co kto lubi 'Gośćio-niezalogowany'. Sądzę, że poza wysokim poziomem muzycznym, najbardziej ujęli Cię zapewne konkursem dojenia krowy - będzie okazja żebyś sobie potrzymał :P

 • Gośćiu - niezalogowany 2018-06-24 08:42:34

  A widzisz do dojenia trzeba mieć trochę pojęcia, więc nie jest to takie proste jak ci sie wydaje rurkowcu bedocki.

 • jajasio - niezalogowany 2018-06-24 14:50:25

  Słowa "gala" i "Disco Polo" raczej się wykluczają:). Powinno być raczej "Spęd Disco Polo"

 • Helga - niezalogowany 2018-08-09 17:53:10

  Bedockie nasienie, które nie potrafi zorganizować żadnej godnej uwagi imprezy, potrafiące tylko zazdrościć. Słoma Wam z butów wystaje, bedoczcianie.

 • gość 2018-08-15 09:25:05

  Mógłby ktoś napisać gdzie te Kąty? Koło Kołbieli, koło Góry Kalwarii.... tak informujecie, że niech was diabli. Kątów tysiąc jest,,,,

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl