:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Kierowca jadący obwodnicą pod prąd ukarany

Kierowcę, który w lipcu jechał obwodnicą Garwolina pod prąd, spotkała kara. Wykroczenie ujawniła internautka, która opublikowała nagranie w serwisie YouTube.

W lipcu w serwisie YouTube internautka opublikowała nagranie, na którym widać pojazd ciężarowy, jadący po obwodnicy Garwolina pod prąd. Ciężarówka zjeżdżając z ekspresówki zajechała drogę osobie kierującej osobówką, która nagrała to zdarzenie. Sprawą zajęła się policja, która ustaliła, kto kierował pojazdem. Był nim 41-letni Asen A., obywatel Bułgarii zatrudniony w polskiej firmie transportowej.

 

– W dniu 28 lipca 2018 roku samochód ciężarowy poruszał się po obwodnicy Garwolina. Policjanci z Zespołu do spraw Wykroczeń KPP Garwolin ustalili dane kierującego pojazdem w chwili zdarzenia. W dniu 13 sierpnia 2018 roku 41-letni kierowca pojazdu Asen A. został ukarany mandatem karnym gotówkowym w kwocie 1000 zł – informuje asp. Danuta Kalinowska z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

ur

Fot. screen YT


Kierowca jadący obwodnicą pod prąd ukarany komentarze opinie

  • Misza - niezalogowany 2018-08-17 09:09:10

    Dzicz, wydaje się im że jak duże auto to może wszystko. Wystarczy zgłasza. Kilka razy zbierze punkty i debila mniej

  • Gość - niezalogowany 2018-08-17 20:20:55

    Gdyby to byl Polak to prawko by mial zabrane jak nic(podejrzewam) wyjatkowo ulgowo potraktowany.

Dodajesz jako: Zaloguj się