:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C pochmurno z przejaśnieniami

Kierownik SP ZOZ w Borowiu ze złotym medalem

W Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń przyznanych przez prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Aktu dekoracji dokonał wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski. Złotym Medalem za Długoletnią Służbę na wniosek wójta gminy otrzymał kierownik SP ZOZ w Borowiu Edward Dąbrowski.

 

Kierownik SP ZOZ w Borowiu Edward Dąbrowski został uhonorowany Złotym Medalem za Długoletnią Służbę za wzorowe i wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie państwa. Uroczystość wręczenia odznaczeń odbyła się 3 marca 2014 roku w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim.

 

Wójt gminy Borowie Wiesław Gąska w swoim wniosku o odznaczenie napisał: „Pan Edward Dąbrowski kieruje zakładem opieki społecznej w Borowiu nieprzerwanie od 1982 roku. Niełatwą pracę administracyjną łączy z wykonywaniem zawodu lekarza. Ośrodek zdrowia jest jedną z najlepiej funkcjonujących placówek tego typu w powiecie i regionie. W 2010 roku za pozyskane środki unijne budynek SP ZOZ przeszedł gruntowny remont, przez co zwiększył się dostęp do lekarzy i personelu medycznego, a także wzbogacił się o nowoczesne wyposażenie”.

 

W uzasadnieniu wniosku o przyznanie medalu dla Edwarda Dąbrowskiego zostało także dostrzeżone sumienne zarządzanie placówką SP ZOZ w Borowiu oraz jego działalność w życiu społeczności lokalnej.

 

UG Borowie

(oprac. EB) 2014-03-07 14:14:45


Kierownik SP ZOZ w Borowiu ze złotym medalem komentarze opinie

  • Tadeusz Sieńko - niezalogowany 2014-03-11 07:58:48

    Szczerze i serdecznie gratuluję ściskając zacną doktorską prawicę!

  • pacjent - niezalogowany 2014-03-08 17:57:45

    bardzo zasłużenie.

  • TERESA - niezalogowany 2014-03-07 14:20:56

    Gratulacje dla pana doktora. Znam go bardzo dobrze, to dobry lekarz i człowiek.życzę panu doktorowi dalszej dobrej współpracy z panem wojtem

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl