:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C bezchmurnie

"Kino w szpilkach" z mnóstwem upominków dla pań!

W czwartkowy wieczór w kinie "Wilga" w Garwolinie rozbrzmiewał stukot obcasów i muzyka, której niewątpliwą gwiazdą była Dalida. To właśnie historię jej burzliwego i pełnego namiętności życia poznali widzowie, uczestniczący w kolejnym seansie z cyklu "Kino w szpilkach". Tego wieczoru na wszystkie panie w szpilkach czekały upominki.

 

Wczoraj hol kina "Wilga" w Garwolinie wypełniony był w całości. Przeważały tutaj panie w szpilkach, degustujące wypieki uczniów technikum żywienia z ZSP nr 2 w Garwolinie. Był to kolejny wieczór filmowy z cyklu "Kino w szpilkach", dedykowany paniom. Panowie oczywiście także byli mile widziani.

 

Mnóstwo upominków dla pań i historia Dalidy

Przy wejściu na salę każda z pań, która założyła szpilki otrzymywała torbę ufundowaną przez firmę CCC. Później panie otrzymywały upominki: czapeczki od Nest Banku w Garwolinie, zaproszenia na kawę do McDonald"s w Garwolinie oraz kosmetyki ufundowane przez lidera rynku reklam kinowych firmę KinaDs.

Po wręczeniu upominków rozpoczął się quiz sponsorowany przez firmę CCC. Panie miały za zadanie wybrać spośród podanych trzech odpowiedzi tę prawidłową. Pytania dotyczyły obuwia znanych osób – aktorów, postaci z filmów, piosenkarzy. Wszystkie panie biorące udział w quizie wygrały vouchery zakupowe o wartości 50zł do sklepów CCC. Wśród widowni zostały rozlosowane również dwa zaproszenia na koncert zespołu VOX, który odbędzie się 25 maja w Domu Kultury w Garwolinie.

Film "Dalida. Skazana na miłość" opowiadał o burzliwym życiu znanej piosenkarki. Tego wieczora obejrzało go ponad 200 osób.

 

Na następne spotkanie organizatorzy zapraszają 18 maja o godzinie 19.00. Widzowie zobaczą wtedy film "Zwariować ze szczęścia". Na publiczność będzie czekała degustacja potraw tak ostatnio popularnej diety pudełkowej z garwolińskiej firmy Zdrowe Pudło. Tego dnia również nie zabraknie upominków dla pań w szpilkach.

 

(Inf. Pras., oprac. ur) 2017-04-21 16:19:15

"Kino w szpilkach" z mnóstwem upominków dla pań! komentarze opinie

 • Kasia s - niezalogowany 2017-04-24 14:03:51

  [quote name="konio"]Wiadomo że samej kobiecie bez chłopa łatwiej wcisnąć jakiś niepotrzebny produkt czy usługę. Na pokazach garnków czy ,,wyrobów zdrowotnych" też preferują panie. Bezinteresownie to nikt im tam prezentów nie rozdawał.[/quote]Koniu ogarnij się. Jesteś zawiedziony, że nikt cię nie zaprosił? Trzeba było przyjść na ten seans, a potem pisać mądrości. Otrzymanie upominku do niczego nie zobowiązywało. Nikt nie namawiał na zakup czegokolwiek.

 • konio - niezalogowany 2017-04-23 13:10:31

  Wiadomo że samej kobiecie bez chłopa łatwiej wcisnąć jakiś niepotrzebny produkt czy usługę. Na pokazach garnków czy ,,wyrobów zdrowotnych" też preferują panie. Bezinteresownie to nikt im tam prezentów nie rozdawał.

 • anna45 - niezalogowany 2017-04-22 05:59:52

  [quote name="chłop"]Był chociaż z jeden pan czy żadnego?[/quote]było kilku panów przeważała zdecydowanie panie :lol:

 • egon - niezalogowany 2017-04-21 20:31:47

  patrząc po zdjęciach większość to ...torpedy grubego kalibru

 • chłop - niezalogowany 2017-04-21 16:08:37

  Był chociaż z jeden pan czy żadnego?

 • Joanna - niezalogowany 2017-04-21 16:07:08

  Byłam wczoraj na cyklu kina w szpilkach herbatkaimbirowa i ciasteczka bardzo dobre ,film poruszający super propozycja dla pań kosmetyki również udało się wygrać w konkursie :-) :-) :-) :-)

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl