:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

"Kino w szpilkach" zaprasza na film "Paryż może poczekać"

 

W czwartek 28 września Kino "Wilga" w Garwolinie zaprasza do „Kina w szpilkach”. Tym razem będzie można zobaczyć film „Paryż może poczekać”. Tradycyjnie nie zabraknie niespodzianek i upominków dla pań.

 

Życie Anne (Diane Lane) powinno być spełnieniem marzeń. Kobieta jest bowiem żoną bogatego hollywoodzkiego producenta – Michaela (Alec Baldwin) i towarzyszy mu w podróżach po całym świecie. Anne żyje jednak w cieniu zapracowanego i nieobecnego męża, a żar namiętności w ich małżeństwie wypalił się już dawno. Pewnego dnia bliski współpracownik Michaela – beztroski Francuz o imieniu Jacques (Arnaud Viard), proponuje jej podróż samochodem z odbywającego się w Cannes festiwalu filmowego do Paryża. Zaplanowana na siedem godzin podróż, zamienia się w dwudniową przygodę pełną najlepszego jedzenia, doskonałego wina, zapierających dech widoków, nieoczekiwanego humoru oraz… szczypty romansu.

 

Tak zapowiada się wieczór od strony filmowej. – Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji dla pań. Od godziny 18.00 zapraszamy na słodki poczęstunek przygotowany przez Cukiernię "Torcik" z Garwolina oraz bezpłatne zabiegi satynowych dłoni wykonywane przez konsultantkę firmy Mary Kay. Dla każdej pani mamy też kupony rabatowe do sklepu firmowego Karino w Garwolinie na zakupy nowej kolekcji obuwia jesień/zima 2017 oraz ciasteczka OREO. Przed projekcją filmu o godzinie 19.00 tradycyjne losowanie upominków od Talaria Resort&Spa, KinaDs i Karino – informuje Jacek Pasternak, kierownik Kina "Wilga".

 

(Kino Wilga, oprac. ur) 2017-09-13 12:14:55

 

"Kino w szpilkach" zaprasza na film "Paryż może poczekać" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl