:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C rozproszone chmury

Klasa śpiewu w koncercie „Nic do stracenia”

Niemal 30 występów obejrzała publiczność, zgromadzona w ubiegłym tygodniu w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Okazją do prawdziwej muzycznej uczty był koncert pt. „Nic do stracenia” na zakończenie roku szkolnego w Szkole Muzycznej I stopnia w Garwolinie.

 

Podczas wyjątkowego koncertu na zakończenie roku szkolnego Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie nie zabrakło wielkich przebojów w wykonaniu młodych, zdolnych uczennic klasy śpiewu. Uczniów oraz publiczność powitały absolwentka szkoły Magdalena Paciorek oraz nauczycielka klasy śpiewu Aurelia Luśnia. Niemal 30 występów było przeplecionych krótkimi informacjami, dotyczącymi występujących – m.in.: ich zainteresowaniami z dzieciństwa, aktualnymi poglądami na małżeństwo i darzeniu sympatią dyrektora szkoły Radosława Mitury.

W minionym tygodniu na scenie CSiK wystąpiły uczennice klasy śpiewu: Weronika Bogusz, Marysia Kucharzewska, Kasia Zadrożna, Dominika Trzpil, Gosia Przybysz, Iza Krawczyk, Paulina Baran, Dominika Talarek, Emilia Zawadka, Joanna Piecek, Ola Jarząbek, Sara Kwiatkowska, Klara Płatek, Karolina Stanisławczyk, Karolina Bielecka, Patrycja Woźniak, Iza Bożek, Paulina Jakubaszek, Wiktoria Meloyan, Paulina Mikulska, Monika Wałachowska, Ala Gromuł, Karolina Głowala, Magda Paciorek oraz grupa dziecięca w pełnym radości utworze „Na morza dnie”. Publiczność usłyszała tego wieczoru największe przeboje, w tym m.in.: „A night like this”, „Mercy”, „Crazy in love”, „Somebody I used to know” i „Show must go on”. Koncert zwieńczyło wspólne wykonanie piosenki „Nic do stracenia”.

Występującym na scenie towarzyszył zespół z Pawłem Stankiewiczem na czele. Uczennice przygotowały nauczycielki klasy śpiewu Katarzyna Rokicka i Aurelia Luśnia.

 

(ur) 2015-07-02 08:34:14


Klasa śpiewu w koncercie „Nic do stracenia” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się