:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Kolędowe Serce Mazowsza – zwycięzcy zaśpiewają w Siedlcach

Chór, zespół wokalno-instrumentalny oraz wokalista to zwycięzcy przesłuchań w Garwolinie festiwalu Kolędowe Serce Mazowsza. 30 i 31 stycznia wezmą udział w eliminacjach wojewódzkich, powalczą o nagrody i występ na koncercie laureatów.

11 stycznia w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie odbyły się przesłuchania konkursowe festiwalu „Kolędowe serce Mazowsza”. Do udziału w festiwalu zgłosiło się 12 wykonawców, wśród nich soliści, zespoły wokalno-instrumentalne oraz chóry, nie tylko z terenu powiatu garwolińskiego, lecz także z podwarszawskich miejscowości.

 

Uczestników oceniała komisja konkursowa w składzie: Krzysztof Boruta – dyrektor artystyczny festiwalu, sopranistka Barbara Żarnowiecka oraz Justyna Dybcio z Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Decyzją jury do dalszego etapu festiwalu zostali zakwalifikowani: Chór Maryi (chór parafii św. Jana Pawła II w Sulbinach i chór parafii św. Jana Chrzciciela w Górznie), zespół Music Company z Ząbek składający się z dzieci, dorosłych i seniorów oraz Filip Przybylski z Prywatnej Szkoły Podstawowej w Ząbkach.

 

Artyści wezmą udział w finale wojewódzkim, który odbędzie się 30 i 31 stycznia w Siedlcach. Koncert laureatów tegorocznego festiwalu Kolędowe Serce Mazowsza odbędzie się 2 lutego w sali widowiskowej „Podlasie” Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach.

 

CSiK, oprac. ur

 


Kolędowe Serce Mazowsza – zwycięzcy zaśpiewają w Siedlcach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl