:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C mgła

Kolizja 4 aut w Lipówkach – Sprawca był pijany

Doprowadził do zderzenia czterech samochodów i udawał, że to nie on kierował. Kompletnie pijany mężczyzna, który spowodował kolizję w Lipówkach został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

W Lipówkach zadziałał efekt domina. W rejonie skrzyżowania doszło do zderzenia 4 samochodów. Sprawca kolizji był pijany. Do zdarzenia doszło w piątek 30 marca w Lipówkach.

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 19.55. Mieszkaniec powiatu otwockiego 39-letni Janusz P., kierując samochodem marki Ford Focus, nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu marki Nissan Primera i najechał na jego tył. Nissan zderzył się z samochodem marki Skoda, a skoda z samochodem marki Renault Megane. Kierowca forda, który doprowadził do kolizji drogowej, znajdował się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 3,46 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Jak informują świadkowie zdarzenia, pijany kierowca, zaraz po zdarzeniu przesiadł się na tylne siedzenie pojazdu, udając że to nie on prowadził.

 

Po godzinie 21.00 na miejsce zdarzenia przybyli strażacy. – Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. W akcji trwającej ponad jedną godzinę uczestniczył jeden zastęp PSP i zastęp OSP Pilawa – dodaje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie. 

 

Postępowanie w sprawie zdarzenia prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

 

ur

Za zdjęcia dziękujemy Czytelnikowi!


Kolizja 4 aut w Lipówkach – Sprawca był pijany komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl