:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C mgła

Kolizja na skrzyżowaniu w Garwolinie

Wymuszenie pierwszeństwa przez kierowcę osobowego peugeota zakończyło się zderzeniem z innym peugeotem. Do zdarzenia doszło wczoraj na DK76 w Garwolinie.

– Zgłoszenie o zdarzeniu na skrzyżowaniu ulic Staszica i Stawki w Garwolinie otrzymaliśmy po godzinie 17.00. W zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody osobowe marki Peugeot. Mężczyzna kierujący jednym z nich, wyjeżdżający z ulicy Stawki nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu kierowcy drugiego peugeota, który jechał od Głoskowa w kierunku centrum miasta. W efekcie tego doszło do zderzenia pojazdów. Na szczęście, nikt nie odniósł obrażeń. Sprawca kolizji został ukarany mandatem – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

ur

Za zdjęcia dziękujemy Czytelnikowi!

Kolizja na skrzyżowaniu w Garwolinie komentarze opinie

  • gość 2018-09-28 14:24:56

    Kiedy wreszcie doczekamy się sygnalizacji świetlnej na tym skrzyżowaniu?

  • kierownik WORD - niezalogowany 2018-09-28 14:56:20

    Zgodnie z prawem o ruchu drogowym obowiązującym w Garwolinie i okolicach, pojazd jadący prosto ma pierwszeństwo przejazdu. W tym konkretnym przypadku obydwa pojazdy jechały prosto a zatem nie może być mowy o winie któregokolwiek z kierowców.

  • Śmiszek - niezalogowany 2018-09-28 15:44:25

    Jazda jazda

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl