:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C mgła

Komedia „Ściana” w Garwolinie – wygraj bilety na spektakl!

Ten spektakl bawi do rozpuku! 45-letnim kawalerem z Mokotowa zaczyna interesować się polski bank, wykupiony przez indyjską grupę kapitałową. Surrealistyczne, momentami przezabawne i dziwaczne sytuacje prowokują go do skrajnie różnych emocji. To trzeba zobaczyć! Już w listopadzie w Garwolinie komedia „Ściana" w reżyserii Artura Barcisia! W tym konkursie możecie wygrać 6 biletów na spektakl.

Czterdziestopięcioletni Jacek, kawaler z Mokotowa, agent nieruchomości chce wypłacić pieniądze w banku. Z pozoru zwykła sytuacja, staje się bardzo niecodzienną, gdyż pracownicy banku, rozpoczynają dochodzenie, czy aby ich klient nie ma za dużo pieniędzy... Bohater dowiaduje się, że polski bank został wykupiony przez indyjską grupę kapitałową i on sam podlega już nie polskiemu, a indyjskiemu ustawodawstwu.

Traktowany jak przestępca z racji na „wysoki współczynnik awansu społecznego" uczestniczy w serii coraz bardziej surrealistycznych, momentami przezabawnych i dziwacznych sytuacji, które prowokują go do skrajnie różnych emocji, od zniecierpliwienia, przez furię, po zobojętnienie. Bawi do rozpuku, śmiały, ostry jak brzytwa i surrealistyczny humor rodem z Monty Pythona.

W popisową rolę Klienta wciela się Paweł Okraska, krakowski aktor teatralny znany m.in. z filmu „Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową" Krzysztofa Zanussiego.

„Ściana" w reżyserii Artura Barcisia aktora i reżysera nagrodzonego Złotą Maską, za spektakl na deskach Teatru Żelaznego pt.  „Jabłko", łączy w sobie sztukę zaangażowaną i przewrotną komedię z przesłaniem w oparach absurdu.

 

Konkurs

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkurs@egarwolin.pl wiadomość z hasłem „Ściana”, podając w treści maila imię i nazwisko oraz nr telefonu, którzy przyspieszy kontakt ze zwycięzcami. Do wygrania jest 6 pojedynczych zaproszeń na spektakl, które dla Czytelników portalu eGarwolin przekazuje organizator spektaklu AR & POL Robert Rutkowski. Na wasze wiadomości czekamy do 15 października do godziny 16.00.

 

Reżyseria: Artur Barciś
Autor: Sébastien Thiéry
Tłumaczenie: Bartosz Wierzbieta

Muzyka: Bartosz Ebert
Scenografia: Artur Barciś

Występują: 

Paweł Okraska
Bogumiła Murzyńska
Anna Wesołowska/Małgorzata Gadecka
Marta Marzęcka-Wiśniewska
Piotr Wiśniewski

Premiera 1 września 2018
czas trwania: 90 min

Spektakl „Ściana” w Garwolinie

8 listopada 2018 r.  o godz. 18.30

CSiK, " KINO WILGA” Garwolin, ul. Nadwodna 1

Bilety w cenie 80 / 85 zł. do nabycia pod nr tel. 504 036 220 

    oraz na www.kupbilecik.pl , biletyna.pl

Wyniki konkursu: Pojedyncze zaproszenia na spektakl wygrali: Magdalena Lizzio, Iwona Cegielska, Marzena Babik, Rafał Michalik, Mariusz Nozorek i Anna Rosa. Gratulujemy i życzymy świetnej zabawy!

Inf. pras., Oprac. ur

Komedia „Ściana” w Garwolinie – wygraj bilety na spektakl! komentarze opinie

  • gość 2018-10-03 22:07:55

    Te cyce na 1 zdjęciu są nawet nawet:D

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl