:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C mgła

Koncert Eleni w Garwolinie

Koncerty, Koncert Eleni Garwolinie - zdjęcie, fotografia

Jedna z najpopularniejszych wokalistek polskiej sceny muzycznej zagości w Centrum Sportu i Kultury. 23 maja artystka wystąpi przed garwolińską publicznością ze swoimi największymi przebojami.

Wylansowała i wyprowadziła na pierwsze miejsca krajowych list przebojów takie piosenki jak: „Miłość jak wino”, „Chcę kochać”, „Ballado hej”, „Na miłość nie ma rady”, „Dla Ciebie jestem ja”, „Niech lato spełni sny”, „Pożar w godzinie serc”.

Kilkakrotnie wygrywała popularny plebiscyt Lata z Radiem, za co uhonorowano ją tytułem Królowej Polskiej Piosenki, jest także laureatką „Victora”. Występowała na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, brała udział w Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze oraz w Good News Festival w Częstochowie. Koncertowała również w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii.

Eleni nieustannie występuje w całej Polsce. W swoim recitalu zaprezentuje największe przeboje, piosenki greckie oraz najnowsze piosenki z albumu ”Miłości ślad”.

Po 11 latach od wydania ostatniej płyty „Coś z Odysa” (2001) z wielkim rozmachem wróciła do świata muzycznego, serwując „Miłości ślad” – 17 utworów, nad którymi pracowała ponad dekadę. Jest to orientalny album, na którym można usłyszeć m.in. Thanos Andrias i Janis Sinanis – światowej sławy wirtuozów grających na buzuki i sazzie oraz innych znanych artystów. Wszystkie utwory urzekają harmonią i rytmem oraz oczywiście charakterystycznym głosem Eleni. Na płycie znajdują się takie piosenki jak „Aleksandria”, „Najdalsza gwiazda”, czy „Ty jesteś dla mnie”.

Eleni wystąpi na scenie sali widowiskowej CSiK 23 maja o godzinie 19:00. Koncert to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu. Może też być prezentem z okazji Dnia Matki.

 

Koncert Eleni

Sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury

23 maja godz. 19:00

Cena: 70 zł

Kliknij i kup bilet on-line.

CSiK, oprac. ur

Koncert Eleni w Garwolinie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl