:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Koncert kolęd w Pilawie. Wystąpi Zespół w Składzie

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i parafia w Pilawie zapraszają w piątek 30 grudnia na koncert kolęd w wykonaniu Zespołu w Składzie. Koncert odbędzie się w kościele p. w. Matki Bożej Kodeńskiej w Pilawie o godzinie 18.30. Wstęp wolny.

 

Zespół w Składzie to grupa przyjaciół i świetnych muzyków związanych z takimi zespołami jak Luxtorpeda, 2 Tm 2,3, Dikanda, Deus Meus, Happysad. Swoją trasę rozpoczęli kilkanaście lat temu, żeby co roku w okresie bożonarodzeniowym mówić, grać i śpiewać kolędy.

Po raz pierwszy wyruszyli w trasę z kolędami na przełomie 2003 i 2004 roku. Koncertują tylko raz w roku w okresie Bożego Narodzenia. W skład zespołu wchodzą zaprzyjaźnieni muzycy z różnych stron Polski. Obecny skład zespołu kształtował się na przestrzeni paru lat.

Zespół w Składzie ma na swoim koncie płytę z kolędami zatytułowaną „Zabłysło Światło” i kilka do kilkunastu koncertów każdego roku w okresie bożonarodzeniowym.

W skład Zespołu wchodzą:
Kasia Bogusz – śpiew (Dikanda, Deus Meus);
Robert Drężek – gitara (Luxtorpeda, Arka Noego, 2Tm2,3);
Krzysztof Kmiecik – bas (Luxtorpeda, Arka Noego, 2Tm2,3);
Łukasz Kluczniak – saksofon+piano (Coherence Quartet, Yanina Free Wave, Lidia Pospieszalska Inaije Band);
Daniel Pomorski – trąbka+piano (Happysad, Deus Meus);
Przemysław Pacan – perkusja (Martyna Jakubowicz, Urszula Dudziak, Smolik, Mika Urbaniak);
Krzysztof Kaźmierczak – realizator dźwięku.

 

Zespół w Składzie wystąpi w piątek 30 grudnia w kościele p. w. Matki Bożej Kodeńskiej w Pilawie. Koncert kolęd rozpocznie się o godzinie 18.30. Wstęp wolny.

 

Fot. główne : Zespół w Składzie

(MGOK Pilawa, oprac. ur) 2016-12-28 18:27:45


Koncert kolęd w Pilawie. Wystąpi Zespół w Składzie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl