:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C rozproszone chmury

Koncert powstańczych piosenek w Garwolinie

Fundacja Sztafeta, miasto Garwolin, Parafia Przemienienia Pańskiego w Garwolinie oraz Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zapraszają na koncert powstańczych piosenek w wykonaniu Teatru Muzycznego "Od Czapy". Koncert odbędzie się w niedzielę 30 lipca w garwolińskiej kolegiacie. Wstęp wolny.

 

Fundacja Sztafeta, miasto Garwolin, Parafia Przemienienia Pańskiego w Garwolinie oraz Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zapraszają na koncert powstańczych piosenek w wykonaniu Teatru Muzycznego "Od Czapy".

 

Będzie to niezwykła okazja, by wspólnym śpiewem oddać hołd bohaterom Powstania Warszawskiego. Koncert, który odbędzie się 30 lipca o godzinie 19:00 w kolegiacie Przemienienia Pańskiego w Garwolinie, będzie także premierą najnowszej płyty teatru "Opowieść 44. W bój pójdziemy".

 

Młodym wokalistom towarzyszyć będą muzycy: Dariusz Bafeltowski (gitara), Dariusz Budkiewicz (bas), Julian Czaporowski (akordeon), Jan Szczepaniak (waltornia) i Przemysław Pacan (perkusja).

 

Wstęp wolny.

 

(Inf. Pras., oprac. ur) 2017-07-28 10:20:48


Koncert powstańczych piosenek w Garwolinie komentarze opinie

  • Marianna - niezalogowany 2017-07-28 21:48:22

    Dlaczego w kościele a nie w centrum kultury? Kościół jest przeznaczony do oddawania czci Panu Bogu i Jemu należy się Chwała a nie oklaski nawet najbardziej patriotycznemu zespołowi. Trochę rozwagi proszę Księdza PROBOSZCZA.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl