:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Koncertowa jesień w Centrum Sportu i Kultury

Kiedy: 2018-09-05 , godzina: 18:00 | Gdzie: Sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

W Garwolinie, Koncertowa jesień Centrum Sportu Kultury - zdjęcie, fotografia

Już w najbliższą środę, 5 września, na scenie Centrum Sportu i Kultury w ramach "Koncertowej jesieni" wystąpią Jan Kondrak i zespół Namotane

– Piosenka poetycka to gatunek wymagający, ale nie należy się go bać. Utwory, które usłyszymy na koncercie to piękne aranżacje, które udowodnią, że warto przekonać się do tego niszowego gatunku – mówi Jarosław Kargol, dyrektor Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.
Jan Kondrak jest kompozytorem, autorem tekstów i wykonawcą piosenek poetyckich.
Artysta został zwycięzcą ogólnopolskich Spotkań z Piosenką Kabaretową OSPA w Ostrołęce (Grand Prix), laureatem nagrody głównej Ogólnopolskich Spotkań Estradowych OSET w Rzeszowie, laureatem Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie i Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (za tekst), dwukrotnym laureatem FAMY w Świnoujściu. Był twórcą i szefem artystycznym Festiwalu Kultury Ekologicznej w Józefowie. Wydał cztery pozycje fonograficzne z własnymi tekstami (Wyzwanie, Tym, co pod wiatr, Romanse ballady, Kto, co), cztery pozycje z tekstami Edwarda Stachury (Missa pagana, Tango Triste, Madame I i Madame II) oraz Kolędy przy gitarze. Jest współzałożycielem Lubelskiej Federacji Bardów.

Zespół Namotane, założony przez Andrzeja Oklesińskiego, jest znany i lubiany przez garwolińską publiczność. Grupa promuje poezję śpiewaną nie tylko na terenie powiatu, ale też kraju. Twórcy komponują muzykę do wierszy takich autorów jak Ernest Bryll czy Janusz Kofta, ale też współpracuje z lokalnymi poetami.
Podczas koncertu odbędzie się promocja debiutanckiej płyty grupy "Cogito", na którym znajdują się takie utory jak "Zatrzymać lato", "Podróż", "A ja fruwam".

Koncert rozpocznie się o godzinie 18.00.
Wstęp wolny.


(inf. prasowa, oprac. MB)


Koncertowa jesień w Centrum Sportu i Kultury komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl