:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Konkurs ekologiczny: „Garwolin – moje piękne i czyste miasto”

Kiedy: 2017-11-22 , godzina: 00:00 | Gdzie: Urząd Miasta Garwolina

Inne Konkursy, Konkurs ekologiczny „Garwolin piękne czyste miasto” - zdjęcie, fotografia

Urząd Miasta Garwolina i firma Ekolider zapraszają do udziału w konkursie ekologicznym „Garwolin – moje piękne i czyste miasto”. Dzieci z przedszkoli i uczniowie ze szkół podstawowych i klas gimnazjalnych z terenu miasta mogą składać swoje prace do 22 listopada. Czekają atrakcyjne nagrody!

„Garwolin – moje piękne i czyste miasto” to temat konkursu ekologicznego organizowanego przez Urząd Miasta Garwolina i firmę Ekolider. Konkurs adresowany jest do dzieci z przedszkoli, uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych z terenu Garwolina, a jego celami jest rozwijanie wrażliwości artystycznej, edukacja proekologiczna oraz promocja miasta poprzez dostrzeżenie jego walorów estetycznych.

 

Prace mogą być wykonane w następujących technikach plastycznych: pastele, farby plakatowe, tempera, pisaki, grafika, kredki, wyklejanki na papierze typu brystol. Prace konkursowe będą przyjmowane w siedzibie Urzędu Miasta Garwolina do 22 listopada bieżącego roku.

Na autorów zwycięskich prac czekają atrakcyjne nagrody.

 

Regulamin konkursu – kliknij tutaj.

Oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego – kliknij tutaj

 

UM Garwolin, oprac. ur

 


Konkurs ekologiczny: „Garwolin – moje piękne i czyste miasto” komentarze opinie

  • gość 2017-11-02 18:11:52

    Garwolin nie jest ani piękny ani czysty. Dzieci niech przedstawią jak wygląda plac zabaw na zarzeczu - stary, brzydki, zaniedbany i do tego brudny. Naprawdę ktoś świetny miał pomysł z tym konkursem :)

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl