:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C rozproszone chmury

Konkurs fotograficzny: "Jak zmienił się krajobraz naszej miejscowości”

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym p.t. „Jak zmienił się krajobraz naszej miejscowości”.


Tematyką konkursu jest otaczający nas krajobraz postrzegany jako zapis działalności naszej oraz pokoleń naszych przodków. Zadaniem uczestników Konkursu jest uchwycenie zmian zachodzących w lokalnym krajobrazie na przestrzeni lat.

 

 

– Chcielibyśmy byście skonfrontowali fotografie współczesne – wykonane samodzielnie oraz archiwalne ze zbiorów własnych lub dostępne na wolnych licencjach, ukazujące zmiany zachodzące w lokalnym krajobrazie. Do pracy należy dołączyć dokumentację opisową zawierającą informację o lokalizacji miejsca, datę wykonania fotografii. Interesujący opis lub ciekawa historia dotycząca fotografowanego miejsca będzie dodatkowym atutem pracy – zaznaczają organizatorzy konkursu.

{jb_greenbox}Termin nadsyłania prac: 31 sierpnia 2017 r.
Ogłoszenie wyników konkursu: 9 września 2017 r.
Wystawa prac konkursowych odbędzie się w dniach 9 – 24 września 2017 r.

Szczegóły Konkursu w Regulaminie dostępnym w siedzibie Organizatora:
Miejsko – Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie przy ul. Nadwodnej 1 (08-400 Garwolin) oraz na stronie internetowej: www.biblioteka-garwolin.pl {/jb_greenbox}

Konkurs realizowany w ramach 25. edycji Europejskich Dni Dziedzictwa w Polsce pod hasłem „Krajobraz dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu".

 

(MPBP, oprac. ur) 2017-07-18 09:15:58

Konkurs fotograficzny: "Jak zmienił się krajobraz naszej miejscowości” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl