:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -2°C bezchmurnie

Konkurs "Reklamuję Gminę Żelechów" rozstrzygnięty

11 czerwca podczas obchodów Gminnego Dnia Dziecka w Żelechowie rozstrzygnięto II edycję konkursu „Reklamuję Gminę Żelechów” zorganizowanego przez Zespół Szkół w Stefanowie pod patronatem burmistrz Żelechowa Mirosławy Miszkurki.


Konkurs był skierowany do uczniów podstawówek i gimnazjów z terenu gminy Żelechów. Jego celem była popularyzacja wiedzy o gminie, zainteresowanie bioróżnorodnością i bogactwem historycznym małej ojczyzny oraz promocja gminy Żelechów i współpraca ze szkołami z terenu.
Uczestnicy zostali podzieleni na trzy kategorie wiekowe. Zadaniem uczniów klas I-III było wykonanie pracy plastycznej w formacie A4 przedstawiającej „Najpiękniejsze miejsce w Żelechowie lub okolicy”. Uczniowie klas IV-VI wykonywali ulotkę reklamującą gminę Żelechów. Musiała ona zawierać fotografie, opisy ciekawych obiektów lub zabytków i wiersz lub hasło zachęcające do odwiedzenia tych miejsc. Zadaniem gimnazjalistów było wykonać film trwający od 5 do 10 minut lub zawierającą 50-70 slajdów prezentację multimedialną na temat „Reklamuję moją gminę”. Wszystkie prace musiały mieć charakter autorski, a zdjęcia czy ilustracje nie mogły pochodzić ze źródeł innych niż od autora.
Na konkurs wpłynęło 25 prac. Jury w składzie burmistrz Mirosława Miszkurka, dyrektor Zespołu Szkół w Stafanowie Ireneusz Biernacki, dyrektor MGOK Michał Sztelmach i nauczycielka ZS w Stafnowie Izabela Gugała wybrało zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Kl. I-III szkoły podstawowej
I miejsce - Natalia Lakowska - SP w Starym Goniwilku
II miejsce - Maciej Lesisz - SP w Żelechowie
III miejsce - Krystian Miszkurka - SP w Woli Żelechowskiej

Kl. IV-VI szkoły podstawowej
I miejsce - Dagmara Świtaj - SP w Stefanowie
II miejsce - Szymon Konopka - SP w Stefanowie
III miejsce - Paulina Kurek - SP w Stefanowie

Kl. I-III gimnazjum
I miejsce - Maciej Rudzki i Sebastian Miszkurka - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żelechowie
II miejsce - Adam Wydrzyński, Filip Szczygielski i Krzysztof Zając - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żelechowie
III miejsce - Angelika Zegadło i Patrycja Krawczyk - Gimnazjum w Stefanowie.(zelechow.pl, oprac. MB) 2017-06-16 14:46:18

Konkurs "Reklamuję Gminę Żelechów" rozstrzygnięty komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl