:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C bezchmurnie

Konkurs: Stwórzmy razem kalendarz miejski na 2018 rok!

Inne Konkursy, Konkurs Stwórzmy razem kalendarz miejski - zdjęcie, fotografia

 

Po raz kolejny Urząd Miasta w Garwolinie zaprasza wszystkich pasjonatów fotografii (zawodowców i amatorów) do udziału w konkursie „Garwolin oczami mieszkańców” i wspólnego tworzenia kalendarza miejskiego na 2018 rok.

 

– Zachęcamy do przejrzenia swoich archiwów i zgłoszenia zdjęć przedstawiających miejsca rekreacji, pracy, nauki, charakterystyczne miejsca dla miasta, wyjątkowe chwile w życiu naszej społeczności: wydarzenia kulturalne, sportowe, święta lokalne i narodowe. Stwórzmy razem kalendarz miejski na 2018 rok! – zachęca Urząd Miasta w Garwolinie.

 

Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie 10 wykonanych przez siebie zdjęć. Treść i technika wykonania zdjęć jest dowolna (dopuszczalna jest ingerencja programów graficznych), aczkolwiek musi się mieścić w haśle „Garwolin oczami mieszkańców”. W przypadku osób niepełnoletnich, które chcą wziąć udział w konkursie konieczna jest pisemna zgoda (oświadczenie) prawnego opiekuna do przystąpienia w konkursie oraz podpisana klauzula (załącznik do regulaminu).

 

Fotografie (na płycie CD lub DVD) można przesłać pocztą do siedziby Urzędu Miasta (ul. Staszica 15, 08-400 Garwolin) lub wysłać drogą elektroniczną na adres: promocja@garwolin.pl.  Autorzy 12 najciekawszych zdjęć zostaną nagrodzeni nagrodami pieniężnymi w wysokości 200 zł. Termin zgłoszeń upływa 31 października.

 

(garwolin.pl, oprac. ur)  2017-10-09 16:42:30

 

 


Konkurs: Stwórzmy razem kalendarz miejski na 2018 rok! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się