:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C pochmurno z przejaśnieniami

Konkurs – Stwórzmy razem kalendarz Garwolina na 2019 rok!

Inne Konkursy, Konkurs Stwórzmy razem kalendarz Garwolina - zdjęcie, fotografia

Urząd Miasta Garwolin zaprasza pasjonatów fotografii do udziału w konkursie „Garwolin w obiektywie”. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne.

– Zachęcamy do przejrzenia swoich archiwów i zgłoszenia zdjęć przedstawiających charakterystyczne miejsca dla miasta, wyjątkowe chwile w życiu naszej społeczności: wydarzenia kulturalne, sportowe, święta lokalne i narodowe. Stwórzmy razem kalendarz miejski na 2019 rok! – do udziału w fotograficznej rywalizacji zapraszają przedstawiciele Urzędu Miasta Garwolin.

 

Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie 10 wykonanych przez siebie zdjęć. Treść i technika wykonania zdjęć jest dowolna (dopuszczalna jest ingerencja programów graficznych), aczkolwiek musi się mieścić w haśle „Garwolin w obiektywie”. W przypadku osób niepełnoletnich, które chcą wziąć udział w konkursie konieczna jest pisemna zgoda (oświadczenie) prawnego opiekuna do przystąpienia w konkursie oraz podpisana klauzula (załącznik do regulaminu).

 

Fotografie (na płycie CD lub DVD) można przesłać pocztą do siedziby Urzędu Miasta (ul. Staszica 15, 08-400 Garwolin) lub wysłać drogą elektroniczną na adres: promocja@garwolin.pl.  Autorzy 12 najciekawszych zdjęć zostaną nagrodzeni nagrodami pieniężnymi w wysokości 200 zł. Organizatorzy konkursu czekają na zgłoszenia do 31 października br.

 

Szczegóły konkursu wraz z regulaminem, kartą zgłoszenia i wzorem oświadczenia opiekuna są dostępne na stronie www.garwolin.pl.

 

UM Garwolin, oprac. ur


Konkurs – Stwórzmy razem kalendarz Garwolina na 2019 rok! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl