:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Kontrola przy Mega Music i dachowanie podczas policyjnego pościgu

Wypadki drogowe , Kontrola Music dachowanie podczas policyjnego pościgu - zdjęcie, fotografia

W niedzielę we wczesnych godzinach porannych, w rejonie dyskoteki Mega Music Wilga, kierowca seata nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Ścigany przez policję pojazd dachował. Kierowca seata był pijany.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 22 lipca około godziny 4.00 rano.

– Na ul. Warszawskiej w Wildze, w rejonie dyskoteki Mega Music Wilga, kierujący pojazdem Seat Leon nie zatrzymał się do kontroli drogowej. W trakcie pościgu, w miejscowości Wola Rębkowska, kierujący pojazdem, którym okazał się być mieszkaniec gminy Miastków Kościelny 27-letni Mariusz G., prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków drogowych, w wyniku czego na łuku drogi w rejonie skrzyżowania wypadł z jezdni i dachował. Mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń, jednakże okazało się, że był nietrzeźwy. Kierowca seata miał 2,85 promila alkoholu w wydychanym powietrzu – informuje sierż. szt. Małgorzata Pychner z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Postępowanie w sprawie zdarzenia prowadzi Posterunek Policji w Wildze.

 

ur

Fot. poglądowe: freeimages


Kontrola przy Mega Music i dachowanie podczas policyjnego pościgu komentarze opinie

 • Kierownik WORD - niezalogowany 2018-07-23 14:03:32

  Zgodnie z prawem o ruchu drogowym obowiązującym w Garwolinie i okolicach, nie popełnia wykroczenia ten, który będąc pod wpływem alkoholu kieruje pojazdem kołowym jadącym prosto. Ponieważ w tym konkretnym przypadku kierowca seata jechał prosto, całkowitą winę za dachowanie ponosi ścigający go radiowóz.

 • Gość - niezalogowany 2018-07-23 16:03:33

  Czy osoba która pisała ten artykuł widziała wgl ten samochód jak wygląda? Po co takie glupoty piszecie ze auto dachowalo jak zadnego dachowania nie bylo?

 • Fast and furious - niezalogowany 2018-07-23 16:06:38

  A miało być tak pięknie, jak w filmie, gaz do dechy i zgubienie policji pędząc w stronę wschodzącego słońca! Niestety, ale to nie był film.

 • Mykola Demko - niezalogowany 2018-07-23 16:56:14

  Po wyniku mozna wnioskowac ze gosc jest z tkz lepszej grupy.

 • Gość - niezalogowany 2018-07-24 15:43:32

  Po pierwsze nie było zachowania! Po drugie niech Wielmożni redaktorzy piszą prawdę! Zdjęcie w ogóle nie seata tylko opala

 • Mezo - niezalogowany 2018-07-26 22:18:59

  Samochód nie dachował tylko wpadł do rowu.Jezeli szanowna pani redaktor nie widziała samochodu to mogła jechać na parking policyjny i zrobić zdjęcia A nie wstawiać jakieś poglądowe.dachowania nie było!!!

 • gość 2018-08-15 12:42:13

  a w tle radiowóz niemieckiej policji :)

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl