:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Kontrolowali szkolne autobusy – działania policji i ITD

Komunikaty policji , Kontrolowali szkolne autobusy działania policji - zdjęcie, fotografia

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie wraz z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego 7 września od samego rana, sprawdzali stan techniczny szkolnych autobusów. Okazało się, że skontrolowane autobusy spełnią wymogi techniczne.

Policjantów Ruchu Drogowego z KPP w Garwolinie oraz inspektorów z Inspekcji Transportu Drogowego mogły zobaczyć dzieci z Łaskarzewa, Woli Łaskarzewskiej oraz Miastkowa Kościelnego. – Dokładnie sprawdzono 9 autobusów, pojazdy spełniały oczekiwania funkcjonariuszy, co napawa sporym optymizmem. Okazuje się, że przewoźnicy profesjonalnie podchodzą do tematu i dbają o bezpieczeństwo przewożonych dzieci. To właśnie od stanu technicznego pojazdu i dobrego kierowcy zależy spokojna droga do i ze szkoły – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Mundurowy dodaje, że podobne kontrole będą powtarzane cyklicznie. Najbliższe już wkrótce w kolejnych miejscach. Policjanci mają nadzieję, że również wtedy okaże się, że bezpieczeństwo najmłodszych będzie gwarantowane przez sprawne i dobrze przygotowane do drogi pojazdy.

 

Zgłoś kontrolę autokaru:

Zgłoszenie można złożyć telefonicznie pod nr tel. 25 684 02 13, pisemnie w KPP Garwolin, ul. Stacyjna 23 lub drogą elektroniczną przesyłając pismo na adres email: monika.pienkowska@ra.policja.gov.pl.

 

KPP Garwolin, oprac. ur

 


Kontrolowali szkolne autobusy – działania policji i ITD komentarze opinie

 • gość 2018-09-12 16:07:20

  Bardzo dobrze. Bezpieczeństwo jest najważniejsze

 • Gość - niezalogowany 2018-09-14 03:00:42

  Bardzo dobrze ale zobaczcie Panowie policjanci co PKSy wyprawiaja w Gończycach. Autobus po 15 codziennie jest przeladowany Bezpieczeństwo???Wlaczcie myślenie. I tu pytanie. Gdzie włodarze szkoly i gminy maja OCZY???

 • Gość - niezalogowany 2018-09-14 10:53:14

  To prawda co pisał wcześniej ktoś komentarz odnośnie przewozu. Dzieci przewożą do oporu a Policja udaje że nie widzi. Brawo

 • Gość - niezalogowany 2018-09-16 13:08:22

  Ale to nie problem tylko PKS prywatni przewoźnicy też tak robią to jest znane policji ale i przyzwalane niestety.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl