:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Kopciuszek zaprasza do Miętnego

Kiedy: 2018-09-25 , godzina: 17:00

Kopciuszek zaprasza do Miętnego

Kto pomoże Kopciuszkowi pozbierać rozsypane ziarenka grochu oraz dołączy się do poszukiwań właścicielki zagubionego pantofelka? We wtorek 25 września Powiatowe Centrum Kultury i Promocji zaprasza dzieci na teatralną odsłonę jednej z najbardziej znanych i lubianych baśni.

– „Kopciuszek” to opowieść spełnianiu się marzeń, o skromności i pyszałkowatości, o nagrodzie i karze. Mądrość młodej i skromnej dziewczyny przeciw wyrachowaniu innych ludzi. I o tym, że los sprzyja ludziom dobrym i szlachetnym – zachęca rodziców do przywiezienia swoich dzieci na spektakl dyrektor PCKiP w Mietnem Beata Pasternak.

Mali widzowie w wielokrotnie zmieniającej się scenerii prześledzą losy Kopciuszka, biorąc jednocześnie aktywny udział w przedstawieniu. Prześladowana przez złą macochę i jej zarozumiałe córki, sierota, pogardliwie nazywana Kopciuszkiem, jest wykorzystywana do najcięższych prac domowych. Śliczna i dobra, musi zostać w domu, gdy siostry jadą na bal do królewicza. Dobra wróżka jednak za sprawą czarów ubiera ją w piękny strój i wysyła na bal, skąd przykazuje wrócić przed północą. Uwagę przyciągają przepiękne stroje i bogata, ręcznie malowana scenografia. Widzowie przekonują się, że przez dobroć, uczciwość i pracowitość można odmienić swój los.

Wydarzenie na Facebooku – kliknij tutaj.

Jak zawsze o godzinie 17.00.

25 września (wtorek) 2018

Wstęp wolny

 

PCKiP, oprac. ur

Kopciuszek zaprasza do Miętnego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl