:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Królewna Śnieżka i krasnoludki dzieciom

Kiedy: 2017-12-04 , godzina: 17:00 | Gdzie: Powiatowe Centrum Kultury i Promocji, Dworek Miętne, ul. Główna 55

W Powiecie, Królewna Śnieżka krasnoludki dzieciom - zdjęcie, fotografia

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem zaprasza w grudniu dzieci na adaptację teatralną powieści pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” . Wstęp bezpłatny.

„Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy w świecie...”Adaptacja znanej bajki braci Grimm. Zła macocha dowiedziawszy się, że Śnieżka jest od niej piękniejsza wpada w wielką złość. Rozkazuje myśliwemu porzucić Śnieżkę w lesie. Królewna chroni się w domku krasnoludków, które przyjmują ją pod swój dach i przestrzegają przed wpuszczaniem obcych do domu. Śnieżka zapomina jednak o ostrzeżeniu i wpuszcza do domu miłą staruszkę. Okazuje się, że pod przebraniem kryje się Zła Macocha, która częstuje ufną Śnieżkę zatrutym jabłkiem. Na szczęście książę przybywa na czas i ratuje Królewnę.

Bajka uczy, że warto pomagać innym i przestrzega przed łatwowiernością w stosunku do obcych.

Przedstawienie teatralne odbędzie się 4 grudnia 2017 (poniedziałek) o godz. 17.00 w dworku w Miętnem. Wstęp bezpłatny. Ilość miejsc siedzących ograniczona.

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji Dworek Miętne, ul. Główna 55

Więcej informacji na www.dworekmietne.pl

 


Królewna Śnieżka i krasnoludki dzieciom komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl