:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

„Królowa Hiszpanii” w „Kinie w szpilkach”

Komedia z Penelope Cruz na dużym ekranie, a wcześniej słodki poczęstunek i rozdawanie nagród od sponsorów. Kino „Wilga” zaprasza na ostatni przed wakacyjną przerwą seans z niespodziankami w ramach „Kina w szpilkach”.

 

Wieczór filmowy w ramach cyklu „Kino w szpilkach” odbędzie się w najbliższy czwartek, 29 czerwca. Od godziny 18.30 będzie można częstować się słodyczami, kawą i herbatą. O 19.00 panie będą miały szansę zdobyć nagrody ufundowane przez sponsorów: Talaria Resort &Spa w Trojanowie, Wyspa Wisła w Stężycy, Getin Bank Placówka Partnerska w Garwolinie i KinaDs.

Tym razem „Kino w szpilkach” zafunduje widzom komedię z Panelope Cruz pod tytułem „Królowa Hiszpanii”.

Gwiazda filmowa wraca po latach do Europy, by zagrać w wielkiej produkcji „Królowa Hiszpanii”. Znane nazwiska, najlepsi fachowcy, bajeczne plany zdjęciowe i setki statystów – na pierwszy rzut oka wszystko wygląda idealnie. Do momentu, gdy statyści zaczynają wymykać się spod kontroli, fachowcy romansować, reżyser zamiast krzyczeć „akcja!” zasypia, a mający zastąpić go członek ekipy filmowej, zostaje aresztowany. Reszta filmowców – zbieranina barwnych i przezabawnych osobowości – rusza mu na ratunek i obmyśla genialny plan ucieczki. Duża porcja śmiechu i dobra zabawa gwarantowane.

 

(CSiK, oprac. ur) 2017-06-28 10:53:39


„Królowa Hiszpanii” w „Kinie w szpilkach” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl