:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C pochmurno z przejaśnieniami

Kronika zdarzeń KPP Garwolin

Archiwum Aktualności, Kronika zdarzeń Garwolin - zdjęcie, fotografia

Kronika zdarzeń odnotowanych na terenie powiatu garwolińskiego w okresie od 6 do 12 czerwca 2016r.

 

6 czerwca

Z nyskiego z promilami

W Gończycach policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali 54-letniego mieszkańca powiatu nyskiego, który kierował ciężarowym mercedesem, mając w wydychanym powietrzu 1,68 promila alkoholu. Postępowanie prowadzą policjanci z Łaskarzewa

 

7 czerwca

Rowerzysta wjechał przed motocykl: 13-latek w szpitalu

W Żelechowie, na ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego, o godzinie 7.57, 17-letni motocyklista hondy, podczas podjętego manewru wyprzedzania uderzył w rowerzystę, który jadąc w tym samym kierunku, nie upewniając się co do możliwości wykonania skrętu, wjechał przed motocykl. Na skutek zderzenia obrażeń ciała doznał kierujący rowerem 13-letni chłopiec i z obrażeniami ciała trafił do obserwację do szpitala w Warszawie. Postępowanie prowadzą policjanci z Żelechowa.

 

Ukradli plastikowe kasety z pieniędzmi

W Borowiu, na ul. Garwolińskiej, dwóch nieznanych sprawców, po uprzednim przedostaniu się na teren firmy, a następnie po wyłamaniu zamków w drzwiach od automatu myjni bezdotykowej i odkurzacza, dokonali kradzieży plastikowych kaset z pieniędzmi. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

 

Nietrzeźwi na drogach

W Maciejowicach, na ul. Lubelskiej policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali 42-letniego mieszkańca gminy Maciejowice, który kierował osobowym oplem, mając w wydychanym powietrzu 0,21 promila alkoholu. Postępowanie prowadzą policjanci z Łaskarzewa

W Starym Miastkowie, policjanci z Żelechowa zatrzymali 39-letniego mieszkańca gm. Miastków Kościelny, który kierował rowerem po drodze publicznej, mając w wydychanym powietrzu 2,28 promila alkoholu. Postępowanie prowadzą policjanci z Żelechowa.

 

Kradzież parasoli ogrodowych z kortów tenisowych

W Miętnem, na ul. Głównej, nieznany sprawca dostał się na teren kortów tenisowych, skąd następnie dokonał kradzieży dwóch parasoli ogrodowych. Odzyskaniem mienia i ustaleniem sprawcy zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

 

8 czerwca

Pozostawiony na terenie szkoły rower został skradziony

W Woli Rębkowskiej, na ul. Długiej, nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru górskiego „Kross” pozostawionego na terenie Zespołu Szkół. Odzyskaniem jednośladu i ustaleniem sprawcy zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

 

Kierujący z promilami i zakazami

W Łaskarzewie, na ul. Warszawskiej, policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali 30-letniego mieszkańca gm. Garwolin, który kierował osobowym mitsubishi, mając w wydychanym powietrzu 1,17 promila alkoholu. Ponadto męzczyzna nie stosował się do decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z KP Łaskarzew.

W miejscowości Godzisz policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali 27-letniego mieszkańca gm. Sobolew, który kierował osobowym audi, nie stosując się do decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z KP Łaskarzew.

9 czerwca

W Żelechowie, na ul. Kościuszki, policjanci z Żelechowa zatrzymali 23-letniego mieszkańca gm. Żelechów, który kierował rowerem po drodze publicznej, mając w wydychanym powietrzu 1,57 promila alkoholu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.

W Trąbkach, na ul. Osadniczej, policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali 42-letniego mieszkańca gm. Łuków, który kierował dostawczym fiatem, mając w wydychanym powietrzu 0,67 promila alkoholu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Także w Trąbkach, na ul. Czarna Droga, policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali 34-letniego mieszkańca gm. Lublin, który kierował osobowym fordem, mając w wydychanym powietrzu 0,21 promila alkoholu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

 

Kradzież roweru przy stacji PKP

W Woli Rębkowskiej, na ul. Dworcowej, nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru marki KROSS Hexagon X5 pozostawiony przy stacji PKP w Woli Rębkowskiej. Odzyskaniem jednośladu i ustaleniem sprawcy zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

 

10 czerwca

Nieznany sprawca okradł sklep

W miejscowości Ostrożeń Pierwszy nieznany sprawca włamał się do sklepu, a następnie dokonał kradzieży pieniędzy oraz artykułów tytoniowych, gospodarczych oraz kosmetycznych. Odzyskaniem mienia i ustaleniem sprawcy zajęli się policjanci z KP Łaskarzew.

 

Rowerzyści z promilami

W Nowym Pilczynie, policjanci z Łaskarzewa zatrzymali 19-letniego mieszkańca gm. Łaskarzew, który kierował rowerem po drodze publicznej, mając w wydychanym powietrzu 0,63 promila alkoholu. Postępowanie prowadzą policjanci z KP Łaskarzew.

11 czerwca

W Pilawie, na ul. Sportowej, policjanci z Pilawy, zatrzymali 22-letniego mieszkańca gm. Garwolin, który kierował rowerem po drodze publicznej, mając w wydychanym powietrzu 1,49 promila alkoholu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

W Garwolinie, na ul. Generała Władysława Sikorskiego, policjanci z Garwolina zatrzymali 56-letniego mieszkańca gm. Garwolin, który kierował rowerem po drodze publicznej, mając w wydychanym powietrzu 2,16 promila alkoholu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

12 czerwca

Okradli opla

W Wildze, przy ul. Stawowej, nieznani sprawcy z zaparkowanego w kompleksie leśnym opla, dokonali kradzieży tablicy rejestracyjnej, radioodtwarzacza oraz portfela z zawartością dokumentów i pieniędzy. Odzyskaniem mienia i ustaleniem sprawcy zajęli się policjanci z PP Wilga.

 

Kierujący po alkoholu, bez prawka i z zakazem

W Lipówkach, policjanci z Pilawy zatrzymali 30-letniego mieszkańca gm. Garwolin, który kierował osobowym audi, mając w 1,59 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

W miejscowości Sokół policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali 32-letniego mieszkańca gm. Trojanów, który kierował osobowym seatem, mając w wydychanym powietrzu 1,13 promila alkoholu. Ponadto mężczyzna kierował pojazdem pomimo wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z KP Łaskarzew.

W Garwolinie, na ul. Polnej, policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali 37-letniego mieszkańca gm. Łaskarzew, który kierował osobowym volkswagenem, pomimo orzeczonego przez Sąd zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

(KPP Garwolin, oprac. ur) 2016-06-13 15:09:00

Kronika zdarzeń KPP Garwolin komentarze opinie

  • Olo - niezalogowany 2016-06-14 00:39:46

    Czy ten facet zatrzymany na ul. Sikorskiego w Garwolinie co miał 2,16 na wydechu to nie jest czasami Włodek B. co kiedyś w PZU robił.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl