:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Kronika zdarzeń kryminalnych KPP Garwolin

Sprawy kryminalne , Kronika zdarzeń kryminalnych Garwolin - zdjęcie, fotografia

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, odnotowanych na terenie powiatu garwolińskiego w okresie od 2 do 8 października 2017r.

 

4 października

Kradzież paliwa z ciężarówek

W nocy z 3 na 4 października, w Korytnicy, nieznani sprawcy dokonali kradzieży paliwa łącznie w ilości około 500 litrów z trzech pojazdów ciężarowych zaparkowanych przy budowie drogi S17. Ustaleniem sprawców kradzieży paliwa zajęli się policjanci z PP Trojanów.

 

Nietrzeźwy kierowca fiata

W Sulbinach policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali 46-letniego M. J., zamieszkałego w powiecie Garwolin, który kierował osobowym fiatem znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 1,49 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

Kierował mimo zabranego prawka

W Sulbinach policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali 27-letniego P. M., zamieszkałego w powiecie Garwolin, który kierował osobowym daewoo, pomimo wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

6 października

Prokuratura wszczęła śledztwo ws. śmiertelnego wypadku

Do zdarzenia doszło po godzinie 18.00 na ul. Garwolińskiej w Łaskarzewie. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że w terenie leśnym, poza obszarem zabudowanym, doszło do wypadku z udziałem osobowej toyoty, kierowanej przez 44-letnią trzeźwą kobietę i pieszego 46-letniego mężczyzny, który miał 3,66 promila alkoholu w organizmie i poruszał się bez elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł. Śledztwo zostało wszczęte przez Prokuraturę Rejonową w Garwolinie.

 

7 października

Poszukiwany 17-latek zatrzymany

W Pilawie policjanci z PP Pilawa zatrzymali 17-letniego mężczyznę, który był poszukiwany celem doprowadzenia do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Poszukiwania prowadzili policjanci z KMP Płock.

 

8 października

Z promilami i dożywotnim zakazem kierowania

W Wildze policjanci z PP Wilga, zatrzymali 35-letniego G. F., zamieszkałego w powiecie Kozienice, który kierował osobowym oplem, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 2,1 promila oraz prowadził pojazd pomimo dożywotniego zakazu kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

 

Kierowca volkswagena na podwójnym gazie

W Maciejowicach dzielnicowy z PP w Maciejowicach zatrzymał P. M., zamieszkałego w powiecie Garwolin, który kierował osobowym volkswagenem, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 1,26 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

 

(KPP Garwolin, oprac. ur) 2017-10-09 12:06:45

Kronika zdarzeń kryminalnych KPP Garwolin komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl