:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -2°C bezchmurnie

Kronika zdarzeń kryminalnych KPP Garwolin

Archiwum Aktualności, Kronika zdarzeń kryminalnych Garwolin - zdjęcie, fotografia

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, odnotowanych na terenie powiatu garwolińskiego w okresie od 12 do 18 czerwca 2017 r.

 

13 czerwca

Amfetamina w renaulcie

W Łaskarzewie policjanci PP Łaskarzew, w trakcie kontroli drogowej osobowego renaulta u 32-letniego pasażera pojazdu, ujawnili woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

 

14 czerwca

Zatrzymany z marihuaną

W Garwolinie policjanci z OPI KPP Garwolin, u 28-letniego mężczyzny ujawnili woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością marihuany. Sprawca został zatrzymany do wyjaśnienia. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

Okradli pomieszczenia gospodarcze

W miejscowości Budziska nieznani sprawcy, włamali się do pomieszczenia gospodarczego, skąd dokonali kradzieży kosiarki elektrycznej marki Makita, przewodu elektrycznego, odważników różnej wagi, sekatora oraz 3 sztuk siekier. Odzyskaniem skradzionych przedmiotów i ustaleniem sprawców, zajęli się policjanci z PP Trojanów.

 

Kierowcy z promilami

15 czerwca

W Lipówkach policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali 26-letniego M. D., zamieszkałego w pow. Garwolin, który kierował osobowym peugeotem, mając w wydychanym powietrzu 1,17 promila alkoholu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.


16 czerwca

W miejscowości Łętów policjanci z ZP Borowie, zatrzymali 59-letniego Z. P., zamieszkałego w pow. Garwolin, który kierował osobowym oplem, mając w wydychanym powietrzu 2,1 promila alkoholu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

W Sobolewie policjanci z PP Sobolew, zatrzymali 28-letniego P. R., zamieszkałego w pow. Garwolin, który kierował osobowym renaultem, mając w wydychanym powietrzu 0,67 promila alkoholu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.


17 czerwca

W Korytnicy policjanci z WRD zatrzymali 21-letniego P. C., zamieszkałego w pow. Garwolin, który kierował motorowerem, mając w wydychanym powietrzu 1,47 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

 

18 czerwca

W Jaźwinach policjanci z PP Pilawa zatrzymali 59-letniego J.M., zamieszkałego w pow. Garwolin, który kierował osobowym land roverem, mając w wydychanym powietrzu 2,81 promila alkoholu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

 

Amfetamina w Woli Rębkowskiej

W Woli Rębkowskiej dzielnicowy z KPP Garwolin, u 30-letniego mężczyzny ujawnili woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością amfetaminy. Sprawca został zatrzymany do wyjaśnienia. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

(KPP Garwolin, oprac. ur) 2017-06-19 11:08:23

Kronika zdarzeń kryminalnych KPP Garwolin komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl