:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C bezchmurnie

Kronika zdarzeń kryminalnych KPP Garwolin

Sprawy kryminalne , Kronika zdarzeń kryminalnych Garwolin - zdjęcie, fotografia

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, odnotowanych na terenie powiatu garwolińskiego w okresie od 6 do 12 listopada 2017r.

6 listopada 

Kierowcy z promilami, bez prawka i z wyrokiem

W Borowiu dzielnicowy z Zespołu ds. Prewencji w Borowiu, zatrzymał 20-letniego B.W. zamieszkałego w powiecie Garwolin, który kierował osobowym oplem, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 1.15 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz nie posiadając uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

W Piastowie policjanci z PP Żelechów zatrzymali 56-letniego M.Z., zamieszkałego w powiecie Garwolin, który kierował osobowym audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 1.63 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz nie posiadając uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.

W Mrokowie policjanci z WRD, zatrzymali 44-letniego R.B., który kierował mercedesem, nie stosując się do wyroku sądowego o zakazie prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

7 listopada
W Garwolinie policjanci z KPP Garwolin, zatrzymali 30-letniego J.N., zamieszkałego w pow. Garwolin, który kierował osobowym audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 1.28 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

8 listopada

Pożar sklepu i budynku gospodarczego

W miejscowości Wola Rowska, z dotychczas nieustalonych przyczyn, zaistniał pożar sklepu spożywczego. Okoliczności zdarzenia
wyjaśniają policjanci z PP Łaskarzew.


9 listopada
Na ul. Źródlanej w Garwolinie, z dotychczas nieustalonych przyczyn, zaistniał pożar budynku gospodarczego. W wyniku pożaru spaleniu uległ dach i przedmioty znajdujące się przy budynku i na strychu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

Wbiegła pod nadjeżdżający motorower
Do zdarzenia doszło po godzinie 17.00 w miejscowości Nowy Goniwilk. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 47-letnia kobieta nie
zachowała należytej ostrożności i wbiegła wprost pod nadjeżdżający motorower, którym kierował 55-letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała piesza, która została przetransportowana do szpitala. Kierowca był trzeźwy. Postępowanie prowadza policjanci z PP Żelechów.


10 listopada

Kradzież tablic rejestracyjnych

W nocy z 9 na 10 listopada, w miejscowości Wygoda, z zaparkowanego Opla Vectry dokonano kradzieży dwóch tablic rejestracyjnych. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

 

Pijana rowerzystka zderzyła się z dostawczym fiatem

W Lipówkach, 46-letnia B.L., zamieszkała w pow. Garwolin, kierując rowerem po drodze publicznej doprowadziła do kolizji drogowej z prawidłowo jadącym dostawczym fiatem, którym kierował 41-letni mężczyzna. Jak się okazało kobieta kierowała rowerem, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 2,66 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

 

Kierujący po alkoholu

W Trąbkach policjanci z WRD, zatrzymali 44-letnią I.K., zamieszkałą w powiecie Garwolin, która kierowała osobowym fiatem, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu wynoszącym 0.23 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.


11 listopada 
W Lipówkach policjanci z WRD, zatrzymali 42-letniego J.F., zamieszkałego w pow. Warszawa, który kierował dostawczym fiatem, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu wynoszącym 0.33 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

W Miętnem policjanci z WRD, zatrzymali 34-letniego D.T., zamieszkałego w pow. Garwolin, który kierował dostawczym fordem, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu wynoszącym 0.27 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

Pijany Ukrainiec spowodował kolizję w Garwolinie

Na ul. Targowej w Garwolinie, 36-letni V.S. zamieszkały w Ukrainie, kierując osobowym oplem doprowadził do kolizji drogowej z innym pojazdem. Jak się okazało mężczyzna kierował pojazdem, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 3,08 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

Uderzył w nieoświetlony pojazd

Po godzinie 21.00 W Izdebnie doszło do wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 26-letni mężczyzna kierujący osobowym renaultem, najechał na nieoświetlony w lesie pojazd marki opel, który uległ awarii. Obrażeń ciała doznała 52-letnia kobieta z osobowego opla i została przewieziona do
szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Postępowanie prowadza policjanci z PP Łaskarzew.

 

12 listopada

Poszukiwany odsiedzi karę

W Garwolinie policjanci WK KPP Garwolin zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym, celem doprowadzenia do zakładu karnego.

 

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 241 interwencji.

 

KPP Garwolin, oprac. ur

Fot. poglądowe: archiwum eG


Kronika zdarzeń kryminalnych KPP Garwolin komentarze opinie

  • luzik - niezalogowany 2017-11-13 20:42:31

    'W Trąbkach policjanci z WRD, zatrzymali 44-letniego I.K., zamieszkałą' To w końcu jego czy ją zatrzymali?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl