:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C pochmurno z przejaśnieniami

Kronika zdarzeń kryminalnych KPP Garwolin

Sprawy kryminalne , Kronika zdarzeń kryminalnych Garwolin - zdjęcie, fotografia

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, odnotowanych na terenie powiatu garwolińskiego w okresie od 5 do 11 lutego 2018 roku.

5 lutego

Czołowe zderzenie osobówki z ciężarówką

W miejscowości Choiny, tuż przed godziną 6.30, doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 26-letni mężczyzna kierujący samochodem ciężarowym marki Mitsubishi Canter, na łuku drogi nie zachował ostrożności, na skutek czego zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do czołowego zderzenia z pojazdem osobowym marki Peugeot 206, którym kierowała 38-letnia kobieta. Na skutek zderzenia obrażeń ciała doznała 39-letnia pasażerka osobówki, która trafiła do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z PP Pilawa. 

 

6 lutego

Kierował mimo zabranego prawa jazdy

W Garwolinie policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Garwolin zatrzymali 39-letniego J.M., zamieszkałego w powiecie Garwolin, który kierował samochodem marki Peugeot, nie stosując się do decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

7 lutego

Poszukiwany listem gończym zatrzymany

W Miastkowie Kościelnym policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP Garwolin dokonali zatrzymania 60-letniego mężczyzny poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli w Warszawie, celem odbycia kary pozbawienia wolności. Zatrzymanego doprowadzono do zakładu karnego.

 

9 lutego

Odnaleźli zaginionego 22-latka

W miejscowości Sokół podczas poszukiwań Straży Pożarnej i Policji w lesie (nieopodal miejsca zamieszkania) odnaleziono poszukiwanego 22-letniego mężczyznę, który w dniu 7 lutego wyszedł z domu. Zaginięcie mężczyzny na policję zgłoszono w dniu 8 lutego Mężczyzna po odnalezieniu trafił pod opiekę medyczną.

 

Amfetamina i marihuana w Sobolewie

W Sobolewie policjanci z PP Łaskarzew, u 21-letniego mężczyzny ujawnili dwa woreczki foliowe z zapięciem strunowym z zawartością amfetaminy i marihuany. Sprawca został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

Pijany i z sądowym zakazem za kierownicą forda

W Garwolinie policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Garwolin, zatrzymali 32-letniego R.R., zamieszkałego w w powiecie Garwolin, który kierował samochodem marki Ford Focus, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 2.98 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz kierował pojazdem nie stosując się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

10 lutego

Ukradli 3 komplety sztućców

W okresie od 4 do 10 lutego, w Rębkowie, nieznani sprawcy włamali się do domu jednorodzinnego, skąd dokonali kradzieży trzech kompletów sztućców. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawców włamania zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

 

Kierujący na podwójnym gazie

W Chrominie policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Garwolin, zatrzymali 45-letniego Z.P., zamieszkałego w powiecie Garwolin, który kierował samochodem marki Audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 3.01 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

11 lutego

W Woli Rębkowskiej policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP Garwolin, zatrzymali 26-letniego M.M., zamieszkałego w powiecie Garwolin, który kierował po drodze publicznej skuterem, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 1.26 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

KPP Garwolin, oprac. ur

 

 


Kronika zdarzeń kryminalnych KPP Garwolin komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl