:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Kronika zdarzeń kryminalnych KPP w Garwolinie

Sprawy kryminalne , Kronika zdarzeń kryminalnych Garwolinie - zdjęcie, fotografia

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, odnotowanych na terenie powiatu garwolińskiego w okresie od 5 do 11 marca 2018 roku.

5 marca

Amfetamina w Goździku

W miejscowości Goździk policjanci Zespołu Prewencji w Borowiu, u 29-letniego mężczyzny ujawnili dwie dilerki z białym proszkiem – amfetaminą. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

6 marca

Wypadek w Lipówkach – zderzyły się 4 samochody

Tuż przed godziną 10.00, w Lipówkach, doszło do zdarzenia drogowego. Zadziałał tutaj efekt domina. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że mężczyzna kierujący samochodem marki Opel Corsa nie zachował należytego odstępu od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył samochodu marki Volvo, który następnie uderzył w Forda Focusa, a ten w Forda Focusa S-MAX. Na skutek zdarzenia ogólnych obrażeń ciała doznał kierujący samochodem volvo, który został przetransportowany do szpitala. Postępowanie prowadzą policjanci z PP  Pilawa.

 

Zatrzymany z marihuaną

W Miętnem policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP Garwolin, u 24-letniego mężczyzny ujawnili woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością suszu roślinnego koloru brunatnego - marihuany. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

7 marca

Volkswagen uderzył w drzewo – w szpitalu pasażer auta

Po godzinie 7.00 rano, w miejscowości Górki, doso do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 44-letni mężczyzna kierujący samochodu marki Volkswagen Transporter, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w przydrożne drzewo po przeciwnej stronie jezdni. Na skutek zdarzenia obrażeń ciała doznał 55-letni pasażer pojazdu i został przetransportowany do szpitala. Kierujący był trzeźwy. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

8 marca

Pijani i z sądowymi zakazami za kierownicą

W Trojanowie, na DK17, 44-letni G.B., zamieszkały w powiecie Lubartów, kierował samochodem marki BMW, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 2.62 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

9 marca

W Garwolinie policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP Garwolin, zatrzymali 33-letniego R.R., zamieszkałego w powiecie Garwolin, który kierował samochodem marki Ford Escort, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 3.04 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

W miejscowości Stodzew policjanci z Posterunku Policji w Pilawie, zatrzymali 49-letniego D.C., zamieszkałego w powiecie Łuków, który kierował samochodem marki Seat Leon, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 3.08 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

 

10 marca

Poszukiwany we Wrocławiu zatrzymany w Puznówce

W Puznówce policjanci Posterunku Policji w Pilawie zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej oraz celem doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Kierowca mazdy na podwójnym gazie

W Rębkowie policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP Garwolin, zatrzymali 27-letniego T.S., zamieszkałego w powiecie Ryki, który kierował samochodem marki Mazda, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 2.16 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 235 interwencji.

 

Oprac. ur


Kronika zdarzeń kryminalnych KPP w Garwolinie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl