:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C bezchmurnie

Kronika zdarzeń kryminalnych KPP w Garwolinie

Sprawy kryminalne , Kronika zdarzeń kryminalnych Garwolinie - zdjęcie, fotografia

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, odnotowanych na terenie powiatu garwolińskiego w okresie od 9 do 15 kwietnia 2018 roku.

9 kwietnia

Potrąciła rowerzystę

Do zdarzenia doszło w Garwolinie po godzinie 16.00. Z ustaleń policjantów wynika, że 30-letnia kobieta, kierująca samochodem osobowym marki Peugeot, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i najechała na prawidłowo jadącego rowerzystę. W wyniku zdarzenia kierujący rowerem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

10 kwietnia

Pijany i bez prawa jazdy za kierownicą audi

W Garwolinie policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Garwolin, zatrzymali 22-letniego P.B., zamieszkałego w powiecie Garwolin, który kierował samochodem marki Audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 1,85 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto, mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

Kradzież narzędzi budowlanych

W Gąsowie nieznany sprawca włamał się do kontenera narzędziowego, skąd dokonał kradzieży narzędzi budowlanych. Złodziej ukradł: elektroniczny laser, piłę spalinową, wiertarkę udarową oraz 20 litrów oleju przekładniowego. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilku tysięcy złotych. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawcy włamania zajęli się policjanci z Garwolina. (O kolejnych kradzieżach z minionego tygodnia niebawem)

 

Wytrzeźwiała i przyznała się, że ugodziła byłego nożem

Do tragicznego zajścia doszło w Woli Rębkowskiej, gdzie pijana 38-letnia kobieta, w trakcie awantury podczas libacji, uszkodziła nożem ciało byłego 45-letniego konkubenta. (2,37 promila). Mężczyzna, który miał 2,37 promila, doznał obrażeń ciała w postaci rany kłutej klatki piersiowej. Po zaopatrzeniu rany pozostał w szpitalu na obserwacji, a następnie został wypisany do domu. Kobieta, która również miała 2,37 promila alkoholu w organizmie, została zatrzymana w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu 38-latka usłyszała zarzut narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, do którego się przyznała i poddała karze.

 

Kierujący po alkoholu

14 kwietnia

W miejscowości Podebłocie policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Garwolin, zatrzymali 35-letniego A.K., zamieszkałego w powiecie Garwolin, który kierował motocyklem, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 0,75 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji Trojanów.

 

15 kwietnia

W miejscowości Kruszyna policjanci z Posterunku Policji Trojanów, zatrzymali 21-letniego P.S., zamieszkałego w powiecie Garwolin, który kierował samochodem marki Opel, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu wynoszącym 0,23 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

 

15 kwietnia

Poszukiwany wpadł podczas kontroli drogowej

W Garwolinie policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP Garwolin, podczas kontroli drogowej, zatrzymali 34-letniego pasażera pojazdu, który był poszukiwany celem doprowadzenia do zakładu karnego.

 

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 251 interwencje.

 

Oprac. ur

Fot.: eGarwolin

 

 


Kronika zdarzeń kryminalnych KPP w Garwolinie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl