:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Kronika zdarzeń kryminalnych KPP w Garwolinie

Sprawy kryminalne , Kronika zdarzeń kryminalnych Garwolinie - zdjęcie, fotografia

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, odnotowanych na terenie powiatu garwolińskiego w okresie od 7 do 13 maja 2018 roku.

7 maja

Na łuku drogi pojechał prosto – był pijany

Na DK 17, na wysokości miejscowości Trąbki, 33-letni mężczyzna kierując samochodem marki Opel Astra, na łuku przebudowanej drogi pojechał prosto i doprowadził do kolizji drogowej z prawidłowo jadącym pojazdem marki Mercedes Sprinter. Jak się okazało kierowca opla w wydychanym powietrzu posiadał 2.39 promila alkoholu. Postępowanie prowadza policjanci z PP Pilawa. (Zobacz zdjęcia>>>)

 

10 maja

Usiadł za kierownicę po alkoholu

W Wildze policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Garwolin, zatrzymali 44-letniego A.W., zamieszkałego w powiecie Garwolin, który kierował samochodem marki Opel Zafira, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu wynoszącym 0,21 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

 

11 maja

Kradzież samochodu z parkingu

W okresie od 9 do 11 maja, z terenu parkingu osiedlowego w Garwolinie, nieznani sprawcy dokonali kradzieży pojazdu marki Toyota Yaris, koloru białego, rok produkcji 2016. Odzyskaniem skradzionego pojazdu i ustaleniem sprawcy kradzieży zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

 

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 273 interwencji.

 

KPP Garwolin, oprac. ur

 


Kronika zdarzeń kryminalnych KPP w Garwolinie komentarze opinie

  • Gośćfryk - niezalogowany 2018-05-14 16:56:24

    W Policji wGarwolinie są układy

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl