:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Kronika zdarzeń kryminalnych KPP w Garwolinie

Sprawy kryminalne , Kronika zdarzeń kryminalnych Garwolinie - zdjęcie, fotografia

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, odnotowanych na terenie powiatu garwolińskiego w okresie od 1 do 7 października 2018 roku.

1 października

Samochód wjechał do nieoznakowanego wykopu

Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że w miejscowości Łąki, 42-letnia kobieta kierując samochodem marki Volkswagen Golf, wjechała do wykopu, który nie został oznakowany przez pracowników, remontujących drogę. Wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał 49-letni pasażer pojazdu, który został przewieziony do szpitala, skąd po udzieleniu pomocy został zwolniony do domu. Postępowanie prowadzi KPP Garwolin.

 

Kierował po alkoholu

W Goździku policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Garwolin, zatrzymali 42-letniego M.B., zamieszkałego w powiecie Garwolin, który kierował samochodem osobowym marki Volkawagen Passat, znajdując się w stanie po użyciu, wynoszącym 0,29 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

Włamanie i kradzież pieniędzy

W Garwolinie nieznany sprawca włamał się do domu, skąd dokonał kradzieży pieniędzy. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

 

Nietrzeźwa 30-latka za kierownicą citroena

W Trąbkach policjanci z Posterunku Policji w Pilawie zatrzymali 30-letnią M.J., zam w powiecie Garwolin, która kierowała samochodem osobowym marki Citroen Saxo, znajdując się w stanie nietrzeźwości, wynoszącym 1.15 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

 

2 października

Kradzież roweru

W nocy z 1 na 2 października, w Garwolinie, nieustalony sprawca, z klatki schodowej dokonał kradzieży niezabezpieczonego roweru m-ki MAXIM MS 3-1 koloru czarno-zielonego. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

Kierował mimo dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów

W miejscowości Kaleń Drugi policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Garwolin, zatrzymali 45-letniego S.S., zamieszkałego w powiecie Łódź, który kierował samochodem osobowym marki Audi, pomimo obowiązującego dożywotniego zakazu sądowego, prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

 

3 października

Wypadek w Rębkowie

Do zdarzenia doszło około godziny 6.00 rano w miejscowości Rębków (gm. Garwolin). Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 65-letni mężczyzna z dotychczas nieustalonej przyczyny, najechał na tył jadącego przed nim w tym samym kierunku samochodu marki Daewoo Matiz, którym kierowała 23-letnia kobieta. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznała 23-letnia pasażerka daewoo. Kierowcy byli trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

Dziecko wjechało rowerem pod samochód

Do wypadku doszło przed godziną 8.00 rano w Garwolinie. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 11-letni chłopiec, kierując rowerem wykonał nagły, niesygnalizowany manewr skrętu w lewo, wprost pod jadący w tym samym kierunku samochód osobowy marki Skoda Fabia, kierowany przez 45-letnią kobietę. W wyniku potrącenia rowerzysta doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala w Warszawie. Kobieta kierująca samochodem marki Skoda była trzeźwa. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

4 października

Jeden wymusił pierwszeństwo, drugi był po alkoholu

W Łaskarzewie mężczyzna, kierujący pojazdem marki Nissan Primera, nie ustąpił pierwszeństwo przejazdu, doprowadzając do zderzenia z samochodem marki Volkswagen Transporter, którym kierował mężczyzna, będący w stanie po użyciu alkoholu (0.29 promila). Na sprawcę kolizji nałożono mandat i 6 punktów karnych. Przeciwko mężczyźnie kierującemu pojazdem po użyciu alkoholu postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie.

 

5 października

Nie zatrzymał się do kontroli – był pijany

W Sobolewie 34-letni P.B., zamieszkały w powiecie Garwolin, który kierował samochodem osobowym marki Opel Vectra, pomimo wydania polecenia przez patrol z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Garwolin zatrzymania się do kontroli drogowej, nie zatrzymał pojazdu kontynuując jazdę. Kierujący, zatrzymany po bezpośrednim pościgu został zbadany na stan trzeźwości. Mężczyzna miał 1,53 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

 

Nietrzeźwi i z zakazem

6 października

W Maciejowicach policjanci z miejscowego posterunku zatrzymali 48-letniego K.W., zamieszkałego w powiecie Garwolin, który kierował samochodem osobowym marki Mitsubishi, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 0,73 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

W Garwolinie, dzielnicowy z KPP Garwolin, zatrzymał 56-letniego K.W., zamieszkałego w powiecie Ostrów, który kierował samochodem osobowym marki Renault, pomimo obowiązującego zakazu sądowego prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

7 października

W Cyganówce policjanci z Posterunku Policji w Wildze, zatrzymali 25-letniego E.K., zamieszkałego w powiecie Garwolin, który kierował samochodem osobowym marki BMW, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 1,84 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

W Wildze policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Garwolin, zatrzymali 24-letniego J.S., zamieszkałego w powiecie Garwolin, który kierował samochodem osobowym marki Opel Vectra, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 0,60 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

 

 

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 254 interwencje, odnotowali 19 kolizji i 4 wypadki drogowe.

 

KPP Garwolin, oprac. ur

 


Kronika zdarzeń kryminalnych KPP w Garwolinie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl