:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C pochmurno z przejaśnieniami

Kronika zdarzeń kryminalnych KPP w Garwolinie

Sprawy kryminalne , Kronika zdarzeń kryminalnych Garwolinie - zdjęcie, fotografia

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, odnotowanych na terenie powiatu garwolińskiego w okresie od 29 października do listopada 2018 roku. W minionym tygodniu policjanci przeprowadzili 238 interwencji, odnotowali 30 kolizji i 4 wypadki drogowe.

29 października

Poszukiwany przez sąd zatrzymany

W Garwolinie policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP Garwolin zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Garwolinie, celem ustalenia miejsca pobytu do celów prawnych oraz do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności w zakładzie karnym.

 

30 października

Uszkodził drzwi do salonu

Na ul. Kościuszki w Garwolinie nieznany mężczyzna umyślnie uszkodził drzwi wejściowe do salonu. Uszkodzeniu uległ ogranicznik otwarcia drzwi, zawiasy oraz framuga ściany. Trwają czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

Dachował i uderzył w ogrodzenie – był pijany

W miejscowości Wola Życka kierowca osobowego opla zjechał z drogi, dachował i uderzył w ogrodzenie posesji. Jak się okazało 31-letni M.M., zamieszkały w powiecie Garwolin, znajdował się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 1,78 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

 

31 października

Nietrzeźwy kierowca Clio

W Maciejowicach policjanci z miejscowego posterunku policji, zatrzymali 57-letniego A.L., zamieszkałego w powiecie Garwolin, który kierował samochodem osobowym marki Renault Clio, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 0,86 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

 

Śmiertelne potrącenie przez cysternę

Do tragicznego wypadku doszło w Woli Żelechowskiej tuż przed godziną 17.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 41-letni mężczyzna, na prostym odcinku drogi, w terenie niezabudowanym w miejscu nieoświetlonym, kierując samochodem ciężarowym marki DAF z cysterną, potrącił jadącego w tym samym kierunku nieoświetlonego 86-letniego rowerzystę. W wyniku zdarzenia pomimo podjętej reanimacji rowerzysta zmarł na miejscu. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

Zatrzymani z marihuaną

W Garwolinie policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP Garwolin, u 33 i 35-letnich mężczyzn, ujawnili po jednym woreczku z zapięciem strunowym. W woreczkach znajdowała się marihuana. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

2 listopada

Doprowadził do kolizji – był pijany i miał sądowy zakaz kierowania

W Lipówkach kierowca osobowego volkswagena doprowadził do kolizji drogowej z osobową skodą. Jak się okazało 23-letni D.W., zamieszkały w pow. Garwolin, znajdował się w stanie nietrzeźwości, wynoszącym 2,41 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

 

16-latek na skuterze zderzył się z mercedesem

W miejscowości Stary Pilczyn, około godz. 16:19, doszło do wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 16-letni chłopiec kierując skuterem Yamaha na łuku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z jadącym w przeciwnym kierunku pojazdem marki Mercedes, którym kierowała 36-letnia kobieta. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał kierujący jednośladem i został hospitalizowany w szpitalu. Kierująca pojazdem była trzeźwa. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

 

Kierowca Cinquecento z blisko 3 promilami

W Garwolinie policjanci z KPP Garwolin, zatrzymali 41-letniego M.W., zamieszkałego w powiecie Lipno, który kierował samochodem osobowym marki Fiat Cinquecento, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 2,94 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

3 listopada

Wyjeżdżając z posesji potrącił rowerzystkę

Do wypadku w miejscowości Nowy Puznów doszło około godziny 13:35. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 24-letni mężczyzna, wykonujący manewr cofania z posesji samochodem marki Volvo, potrącił przejeżdżającą 68-letnią rowerzystkę. Kierujący udzielił pomocy poszkodowanej. Pokrzywdzona została przewieziona do szpitala, gdzie pozostała hospitalizowana. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

4 listopada

Kierował motocyklem mimo sądowego zakazu

W Maciejowicach policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Garwolin, zatrzymali 29-letniego P.R., zamieszkałego w powiecie Garwolin, który kierował motocyklem Yamaha, nie stosując się do wyroku sądowego o zakazie prowadzenia pojazdów. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Maciejowicach.

 

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 238 interwencji, odnotowali 30 kolizji i 4 wypadki drogowe. Policjanci z garwolińskiej drogówki w minionym tygodniu zatrzymali 4 prawa jazdy, za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym.

 

KPP Garwolin, oprac. ur


Kronika zdarzeń kryminalnych KPP w Garwolinie komentarze opinie

  • gość 2018-11-05 22:53:17

    Potrącony przez cysternę mężczyzna z Woli Żelechowskiej miał 96 a nie jak tu napisano 86 lat

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl