Kronika zdarzeń kryminalnych KPP w Garwolinie


Portal eGarwolin.pl
09/09/2019

Sprawy kryminalne #Łaskarzew #Górzno #KPP Garwolin
W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 245 interwencji oraz odnotowali 5 wypadków i 30 kolizji drogowych. Poniżej kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, odnotowanych na terenie powiatu garwolińskiego w okresie od 2 do 8 września 2019 roku.

2 września

Kradzież piły spalinowej i narzędzi budowlanych

W okresie od 23 sierpnia do 2 września w miejscowości Izdebno Kolonia nieznani sprawcy, z blaszanego garażu dokonali kradzieży piły spalinowej oraz narzędzi budowlanych. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę blisko 1 tysiąca złotych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie.

 

3 września

Kradzież na myjni w Garwolinie

3 września wpłynęło zgłoszenie, że w sobotę 31 sierpnia, dwóch w chwili obecnej nieustalonych sprawców, z rozmieniarki znajdującej się na terenie myjni w Garwolinie, dokonało kradzieży pieniędzy. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

5 września

Złodziej ukradł przecinarkę do betonu

W Górznie, nieznany sprawca, z terenu prywatnej posesji dokonał kradzieży przecinarki do betonu marki Stihl TS700 wartości 2500 złotych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Wysyp oszustw internetowych

W minionym tygodniu do Komendy Powiatowej w Garwolinie zgłosiły się osoby, które złożyły zawiadomienia o oszustwach internetowych. Osoby te przelały pieniądze na konto, nie otrzymały kupionego towaru, a kontakt z osobą sprzedającą się urwał. Zgłaszający oszustwa zapłacili: za telefon 350 złotych, za palenisko ogrodowe 209 złotych, za antenę telewizyjną 140 złotych i za telefon 1200 złotych.

 

 

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 245 interwencji oraz odnotowali 5 wypadków i 30 kolizji drogowych.

 

KPP Garwolin, oprac. ur

Zdj. arch. eG

 
Kronika zdarzeń kryminalnych KPP w Garwolinie - komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.


zaloguj się
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w Sprawy kryminalne


TOP 5

Ogłoszenia

wróć

pełna wersja portalu