:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Kronika zdarzeń PSP w Garwolinie

Archiwum Aktualności, Kronika zdarzeń Garwolinie - zdjęcie, fotografia

Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie, odnotowanych na terenie powiatu garwolińskiego od 2 do 8 stycznia 2017 r.

 

3 stycznia

Dostawczy fiat zjechał w pole i zatrzymał się na boku

Po godz. 2 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Starym Miastkowie, gdzie samochód dostawczy marki Fiat Ducato zjechał z drogi i zatrzymał się w polu, w pozycji na prawym boku. Kierowca opuścił pojazd przed przyjazdem zastępów straży i nie odniósł żadnych obrażeń. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu akumulatora w pojeździe. W akcji trwającej ponad jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP i zastęp OSP Wola Miastkowska.

 

5 stycznia

2-latka zamknęła drzwi od środka. Pomogli strażacy

Po godz. 10 dwa zastępy PSP oraz zastęp OSP Łaskarzew uczestniczyły w działaniach w budynku mieszkalnym, jednorodzinnym w Łaskarzewie. Interwencja wynikała z faktu, że wewnątrz znajdowała się 2-letnia dziewczynka, która zamknęła drzwi od środka i nie potrafiła ich otworzyć. Działania straży polegały na otwarciu drzwi do budynku. Akcja trwała blisko jedną godzinę.

 

7 stycznia

Volkswagen uderzył w drzewo

Przed godz. 18.00 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Gąsowie (gm. Górzno), gdzie samochód osobowy marki Volkswagen Golf uderzył w drzewo. Kierujący pojazdem nie odniósł żadnych obrażeń Pomocy medycznej pasażerce udzielił zespół pogotowia ratunkowego. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu źródła prądu w pojeździe. W akcji trwającej blisko jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP i jeden zastęp OSP.

 

(PSP Garwolin, oprac. ur) 2017-01-09 11:32:14

Kronika zdarzeń PSP w Garwolinie komentarze opinie

 • Mama - niezalogowany 2017-01-10 10:05:34

  Nie każdy ma przywilej mieszkac w bloku lub miec piec bezpośrednio z przejściem w domu. Jak by Pani nie zauważyła jest sezon zimowy i trzeba Palić w piecu! Ale tacy ludzie właśnie są nie znają faktów tylko oceniają jeszcze 20 zdań dopowiedzą...

 • Mama - niezalogowany 2017-01-10 10:00:36

  [quote name="Imię obowiązkowe"][quote name="mamawojtkaimikiego"]Kto zosttawia dwuletnie dziecko samo w domu... :sad: Brak rozumu u rodzicow..[/quote]Nie osądzaj, zanim nie poznasz faktów.[/quote]Nie wiem czy Pani zauważyła ale jest sezon zimowy i trzeba Palić w piecu nie każdy ma przywilej mieszkać w bloku lub mieć Piec bezpośrednio z przejściem w domu. Bezmuzgowcy potrafią tylko wypisywać i oceniać nie znając sytuacji!

 • Imię obowiązkowe - niezalogowany 2017-01-10 07:44:35

  [quote name="mamawojtkaimikiego"]Kto zosttawia dwuletnie dziecko samo w domu... :sad: Brak rozumu u rodzicow..[/quote]Nie osądzaj, zanim nie poznasz faktów.

 • mamawojtkaimikiego - niezalogowany 2017-01-09 20:43:58

  Kto zosttawia dwuletnie dziecko samo w domu... :sad: Brak rozumu u rodzicow..

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl