:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Kronika zdarzeń PSP w Garwolinie

Archiwum Aktualności, Kronika zdarzeń Garwolinie - zdjęcie, fotografia

Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie, odnotowanych na terenie powiatu garwolińskiego od 20 do 26 czerwca 2016 r.

 

20 czerwca

Pożar wiaty i samochodu osobowego w Nowym Żabieńcu

Po północy do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze w miejscowości Nowy Żabieniec. W chwili przybycia na miejsce zastępów straży, pożarem objęta była wiata i samochód osobowy, który znajdował się wewnątrz. Strażacy podali prądy wody, co doprowadziło do ugaszenia pożaru, w wyniku którego ucierpiał również inny pojazd stojący w bliskiej odległości od wiaty. W akcji trwającej prawie dwie godziny uczestniczył jeden zastęp PSP i trzy zastępy OSP.

 

25 czerwca

Pożar podkładów i trawy wzdłuż linii kolejowej

W godzinach popołudniowych doszło do pożaru trawy, zarośli i podkładów kolejowych wzdłuż linii kolejowej na długości kilku kilometrów w miejscowościach: Taluba, Górki, Ruda Talubska, Rębków. Kilkugodzinne działania straży polegały na podaniu prądów wody co doprowadziło do ugaszenia pożaru.

 

26 czerwca

Zdarzenie drogowe w Tyrzynie

Po godzinie 16.00 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Tyrzynie (gm. Maciejowice), gdzie samochód osobowy Opel Omega wypadł z drogi i dachował. Pojazdem podróżowało 5 osób, w tym dwoje dzieci. Kierująca pojazdem została ewakuowana z pojazdu przez ratowników OSP Maciejowice, a pozostali pasażerowie opuścili go o własnych siłach. Następnie strażacy przygotowali rannych do transportu oraz udzielili im wsparcia psychicznego, do czasu przybycia zespołów pogotowia ratunkowego. W akcji trwającej prawie dwie godziny uczestniczyły dwa zastępy PSP i dwa zastępy OSP.

 

(PSP Garwolin, oprac. dw) 2016-06-28 07:46:37

fot. poglądowe archiwum eGarwolin

Kronika zdarzeń PSP w Garwolinie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl