:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Kto zagra na Festynie w Miastkowie? Będzie disco polo!

Festyny - Pikniki, zagra Festynie Miastkowie Będzie disco polo! - zdjęcie, fotografia

Festyn sportowo-rekreacyjny "Spotkajmy się w Miastkowie", z którego zysk zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Darka Gądka, coraz bliżej! Organizatorzy wydarzenia zdradzili, kto zagra podczas charytatywnej imprezy!

W niedzielę 22 lipca na boisku przy Szkole Podstawowej w Miastkowie Kościelnym odbędzie się festyn sportowo-rekreacyjny pod hasłem „Spotkajmy się w Miastkowie”, z którego zysk zostanie przeznaczony na kosztowne leczenie i rehabilitację Darka Gądka. Organizacji wydarzenia podjęli się sympatycy i kibice klubu Wilga Miastków, w którym Dariusz Gądek był bramkarzem. Mężczyzna, u którego w grudniu 2017 roku rozpoznano pęknięcie krwiaka śródmózgowego, nie miał wielkich szans na przeżycie. Po kilku operacjach, stan mężczyzny poprawił się. Dariusz Gądek walczy o powrót do zdrowia i do rodziny. Czekają na niego córeczka Zosia i żona Agnieszka. Także przyjaciele mężczyzny mają nadzieję, że Darek wróci na murawę boiska i zagra z nimi mecz. (Czytaj więcej>>>)

 

Marcin Siegieńczuk i Lavers

– Gwiazdą "Spotkajmy się w Miastkowie" będzie wokalista Marcin Siegieńczuk!!! Hity takie jak: "Jak na imię ta dziewczyna ma"", Brak mi Ciebie, tęsknie", "Zapomnieć muszę o Tobie" czy "Martini z lodem" usłyszycie na żywo w Miastkowie 22 lipca – poinformowali w mediach społecznościowych organizatorzy wydarzenia. W niedzielę 22 lipca publiczność zgromadzoną w Miastkowie, oprócz byłego wokalisty zespołu Toples, będzie bawił także zespół Lavers, znany z takich hitów jak: „Dziewczyna fajna”, „Bawić się do rana” i „Mała Blond”. – Będziemy razem z tym zespołem tańczyć, bawić się i śpiewać na naszym festynie! Ekipa, z którą niejedna osoba bawiła się na przyjęciu weselnym mocno szturmuję rynek muzyki disco polo. I naprawdę im się to udaje. Kto chętny? Łapka w górę proszę, potem "Lubię to", a na koniec "Udostępnij"! Pamiętajcie! 22 lipca centrum świata jest w Miastkowie. Pomagasz, udostępniając to info dalej – do poinformowania znajomych o wydarzeniu zachęcają organizatorzy Festynu „Spotkajmy się w Miastkowie”.

 

Organizację imprezy może wesprzeć każdy

Organizację charytatywnego wydarzenia może wesprzeć każdy. Organizatorzy zachęcają do kontaktu osoby prywatne, firmy i instytucje, które mogą przekazać gifty, gadżety i środki materialne oraz mogą zaproponować dodatkowe atrakcje na festyn. Impreza będzie także doskonałą okazją do promocji dla firm i osób, które będą chciały zaprezentować swoją działalność. W sprawie rezerwacji miejsca na stoisko można kontaktować się z Mateuszem Pałysą pod nr tel: 505679069 lub za pośrednictwem facebookowego fan page'a klubu Wilga Miastków.

Festyn będzie trwał od rana do godzin wieczornych. Organizatorzy przewidują nie tylko rozgrywki piłkarskie i atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych, ale także występy artystyczne. Do udziału w wydarzeniu zapraszają wszystkich, którzy charytatywnie chcieliby wystąpić na scenie w Miastkowie i pomóc Darkowi w powrocie do zdrowia i do czekającej na niego rodziny.

Kliknij i dołącz do wydarzenia Festyn sportowo-rekreacyjny „Spotkajmy się w Miastkowie”.

 

Niebawem więcej informacji o programie imprezy i cennych przedmiotach przeznaczonych na licytację.


 

ur

Fot. Facebook

 


Kto zagra na Festynie w Miastkowie? Będzie disco polo! komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-07-13 07:50:21

    Nie można tego w soboty organizować? Niedziela to pomyłka.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl