:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Kto zostanie burmistrzem Garwolina? – Ankieta

Wybory samorządowe 2018, zostanie burmistrzem Garwolina  – Ankieta - zdjęcie, fotografia

Termin wyborów samorządowych został ustalony. Już 21 października wybierzemy wójtów gmin, burmistrzów miast i radnych. W Garwolinie, jak na razie zapowiada się, że o fotel burmistrza będą walczyły trzy kobiety – Iwona Kurowska, Marzena Świeczak i Urszula Zadrożna. Która z nich jest Waszą faworytką?

W Garwolinie kampania na burmistrza miasta ruszyła pełną parą! Oficjalnie start w wyborach na włodarza Garwolina zadeklarowały jak na razie trzy kobiety – Iwona Kurowska, Marzena Świeczak i Urszula Zadrożna. Kandydatki w mediach społecznościowych zachęcają do udziału w wyborach oraz do rozmowy o potrzebach miasta.

Czy mieszkańcy Garwolina wybiorą burmistrza miasta już w pierwszej turze? Czy walka o fotel włodarza rozstrzygnie się w „dogrywce” (II tura 4 listopada) między dwiema paniami? A może niebawem pojawi się kolejny kandydat, ubiegający się o najważniejsze stanowisko w mieście?

Zachęcamy do oddania głosu w ankiecie. Która z kandydatek jest Waszą faworytką?

 

ur

Od redakcji:
Ze względu na naruszenie dóbr osobistych, komentarz użytkownika "sara taylor" został wyłączony. Strona poszkodowana zapowiedziała dochodzenie swoich praw na drodze sądowej.

Reklama

Kto zostanie burmistrzem Garwolina? – Ankieta komentarze opinie

  • Filip - niezalogowany 2018-08-16 18:47:42

    Może by tak coś napisać o kandydatach? Krótkie notki biograficzne, cokolwiek?

  • do garów - niezalogowany 2018-08-16 20:42:00

    A co chłopów z jajami już w Garwolinie nie ma ?same baby

  • Kokos - niezalogowany 2018-08-16 20:50:04

    Głosowanie w tej ankiecie nic nie wnosi - raz że z jednego urządzenia można głosować kilka razy i wynik się dodaje a tak nie powinno być - jedno urządzenie ( IP urządzenia ) i powinna być blokada żeby kolejny głos się nie liczył a tu niestety tego niema. Dwa wszystko zależy od tego jak dana osoba się prezentuje i to jak przekona mieszkańców aby na nią głosować. Na podstawie zdjęć to można głosować która z pań ładniejsza a nie na to która kim zostanie ;) także uważam że wynik który będzie w ankiecie naprawdę będzie odbiegał od teko co wydarzy się po wyborach :D

  • Antyhejter - niezalogowany 2018-08-17 07:14:18

    Jak administrator może puszczać taki obrzydliwy komentarz dot. Pani Kurowskiej, oczerniający dodatkowo jej brata. Można ją lubić lub nie, ale co ma do rzeczy życie prywatne jej brata. Czy podane informacje to nie zwykłe zniesławienie?

  • Albert zGończyc - niezalogowany 2018-08-17 08:38:24

    Co Wy się podniecacie i tak Tadek nie pozwoli żeby , któraś z nich wygrała . Wystartuję jeszcze raz , na ostatnie 4 lata bo na więcej Zdrowie nie pozwoli . Później będą większe zmiany....Tadek dał na podpuchę , lepszy stary Tadek niż Grecki Jończakopulos . Pozdrawiam Albi

  • Magda - niezalogowany 2018-08-17 08:45:59

    Pani ,,saro,, zazdrosc z Pani bije. Jak można byc takim wredny człowiekiem. Czy Pani ktoś broni startować ??? Czy Pani rodzinę ktoś obraża, myślę że nie powinna się Pani wypowiadać na czlokow rodziny kandydatów. Nie jestesm za konkretnym kandydatem. Ale nie mogę czytać jacy ludzie są wredni. Sami nic nie robią a gadają na innych. Ps. Troszkę odwagi, proszę skomentować pod postem na fb. Ciekawe czy wtedy będzie taka odwaga :)

  • gość 2018-08-17 09:37:06

    Czekam na wyciągnięcie jakiemuś kandydatowi tzw " dziadka z wermachtu"

  • Żona - niezalogowany 2018-08-17 10:21:34

    Sara taylor to bardzo miły komplement, dziekuje

  • Gość - niezalogowany 2018-08-17 10:31:19

    Odnośnie wpisu jakiejś „sary”. Ja by była bardzo szczęśliwa na miejscu Pani Iwony czytając takie zajadle głupoty, bo to zazdrość do czerwoności zwyczajnie

  • gość 2018-08-17 10:39:27

    Proszę nie obrażać żadnej kandydatki ani rodzin.Najwiecej ma dopowiedzenia ktoś co nic nierobi

  • gość 2018-08-17 10:44:09

    Jeszcze tydzień i może dołączy chłop z jajami do tych pięknych Pań

  • Gość - niezalogowany 2018-08-17 10:50:48

    O Pani Iwonie bardzo dobrze świadczy elektorat,który nie bije w żadnym komentarzu jadem do konkurentek.

  • gość 2018-08-17 11:12:57

    Najwyższy czas przeprowadzić dekomunizację w mieście.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-17 11:21:08

    Dobrze, że komentarz "Sary" został zablokowany. Beznadziejny, nic nie wnoszący dotykający rodzinę Pani Iwony

  • Łysy - niezalogowany 2018-08-17 11:51:54

    Po co wgl w GARWOLINIE jakiś Burmistrz? Chyba tylko po to by brać za to poeniądze i nic nie robić... bo taka prawda i tak do tej pory nic takiego ważnego czy nowego się nie wydarzyło, czy stało w związku z Burmistrzem. W tym całym GARWOLINIE to tak potrzebny burmistrz jak i ten cały PIS

  • gość 2018-08-17 12:45:27

    Do łysego chyba jesteś ciągle nachlany jeśli nie widzisz co się dzieje w Garwolinie

  • sara taylor - niezalogowany 2018-08-17 14:36:14

    a jeśli już redakcja wprowadza cenzurę (usunięcie mojego wpisu uważam za nieuzasadnione), to proszę go wkleić z powrotem z usuniętym fragmentem dotyczącym brata kandydatki, chyba własną opinię o kandydatce można tu zaprezentować ?

  • Łysy - niezalogowany 2018-08-17 15:55:32

    Jak ja mogę być i pijany i naćpany co dzień i co z tego? Wiem co się dzieje w Garwolinie.... i nie jest to nic ciekawego czy wartego uwagi dla tego żaden Burmistrz nie jest potrzebny.

  • gość 2018-08-17 19:18:56

    Co takiego sensacyjnego o jej bracie było bo nie zdążyłem przeczytać.

  • gość 2018-08-17 19:38:50

    Proponuję teraz usunąć przypis partyjny każdej z pań, a następnie popatrzeć na ich kompetencje, zdolności organizacyjne, DOŚWIADCZENIE i kogo mamy? a teraz czas podjąć decyzję czy nadal mamy głosować na partie polityczne, czy na ludzi potrafiących coś zrobić WAŻNE !!! NIE OBIECAĆ tylko zrobić.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-17 23:55:45

    Pytanie do kandydatek: co zrobicie Panie żeby poprawić pracę na SOR w szpitalu w Garwolinie. obecnie czeka się na badanie prze lekarza 5 godzin. potem na odebranie dokumentacji godzinę. sytuacja z dnia 16 sierpnia. proszę o odpowiedź.

  • Żyrafa - niezalogowany 2018-08-18 13:34:54

    Stanowcze NIE! Dla PIS-u w Garwolinie. Niech sobie siedzą na Wiejskiej a od Garwolina Won. Każda z pań - kandydatek na Burmistrza ma coś wspólnego z wyżej wymienioną partią z Wiejskiej. Jak widać złodzieje są wszędzie!

  • gość 2018-08-18 14:22:29

    Dwie nauczycielki i jedna biznes łumen. To przykre, że Garwolina nie stać na coś więcej. Tu nie ma z czego wybierać. I wyjdzie znowu tak, że z braku laku to i kit dobry. Nie podniecajcie się, bo tu żadne programy naprawcze czy kontynuacji nie liczą się. Liczy się wielkość rodziny, powiązania, zobowiązania itp. Wygląda na to, że namaszczona przez aktualnego burmistrza kandydatka ma największe szanse. Nie wiem, czy to jest Pani nr 2 czy 3, ale to wszystko jedno. Pani nr 1...poza wygórowanymi ambicjami nie wyróżnia się ponad przeciętność.

  • gość 2018-08-18 15:44:54

    Aby poprawić prace na SOR-e proponuję zmienić dyrektora widocznie go to przerasta i nie ogarnia

  • gość 2018-08-18 20:09:43

    Iwonka i Marzenka śliczne buzie będzie dogrywka

  • gość 2018-08-18 22:56:17

    Nie rozsmieszaj ludzi że namaszczona (czym) ? ma największe szanse . Najmniejsze owszem . Kto będzie wybierał składy komisji wyborczych ? Wiadomo więc ...

  • Oko - niezalogowany 2018-08-19 14:16:00

    Wedla urody mogą być, ale szkoda, że nic nie wiemy o ich programie i dorobku! Politycy w Polsce bardzo dbają aby być idolami społecznymi i aby się do nich wręcz modlić i ich uwielbiać a atakować innych o odmiennym zdaniu. Zapominają, że za ciężkie pieniądze są ludźmi wynajętymi do pracy a najważniejszym ich zadaniem jest nie dzielić Polaków i nie napuszczać na siebie tylko łączyć i szukać punktów wspólnych. A jak chodzi o SOR w Garwolinie, to od lat jest wciąż tak samo źle! Ciekawe dlaczego...? Każdy burmistrz powinien zaczynać dzień pracy od wizyty w szpitalu to może tak po pół roku coś się tam zmieni...

  • Wiedza ogólna - niezalogowany 2018-08-20 08:08:16

    Pańskie oko konia tuczy. Więc jak na moje oko adresatem wizyt w szpitalu jest Starosta.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-20 10:33:29

    Starosta jest bardzo częstym gościem w szpitalu. A z jakiego ugrupowania politycznego jest dyrektor szpitala ?

  • gość 2018-08-20 13:16:52

    KAŻDY BURMISTRZ GARWOLINA CO DZIEN POWINIEN CHODZIC PO MIESCIE GARWOLIN PRZYNAJMNIEJ DWIE GODZINY A NIE SLALAC SIE PO IMPREZKACH I PO SWOICH PRZYDUPASACH BY ZBIERAC POCHWAŁY I SIE NACHAPAC

  • gość 2018-08-21 08:33:44

    Co to za ankieta? Skoro już jest więcej głosów oddanych niż uprawnionych w mieście do głosowania :)

  • Gość - niezalogowany 2018-08-22 08:24:28

    Ta ankieta to żenada, jeden człowiek może zagłosować i 100 tyś razy, już oddano prawie 10 tyś głosów czyli więcej niż głosujących w mieście

  • gość 2018-08-23 10:00:45

    Pani Marzena Świeczak nieźle już zaczęła. Droga do bloku- prawie gotowa, posesja przed blokiem też, teraz będzie czas na "obsadzanie" rodziny...

  • gość 2018-08-23 17:59:55

    Pod dzisiejszym artykułem o pani Kurowskiej nie można dodawać komentarzy ciekawy jestem dlaczego? Pozostałym kandydatkom podpowiem życzliwie nie idźcie tą drogą.

  • gość 2018-08-23 21:20:20

    i znajomych oraz biznes

  • Gość - niezalogowany 2018-08-24 00:43:52

    Pani Kurowska dlaczego w programie nic nie ma o poprawie opieki w szpitalu?

  • gość 2018-08-29 14:38:18

    Pani Kurowska dodaje artykuły sponsorowane dlatego nie można dodawać komentarzy.

  • gość 2018-09-14 15:25:25

    Ludzie wbijcie sobie do głów, że opieka szpitalna leży w gestii starostwa powiatowego, a nie miasta!!!

  • manager - niezalogowany 2018-09-14 16:19:44

    bardzo dobra opieka jest w szpitalach warszawskich, polecam i zachęcam do korzystania

  • gośćMANTA - niezalogowany 2018-09-16 20:19:25

    DOBRYM KANDYDATEM BYŁBY MACZKA GRABIŁ BY RZEKE WILGE BY ZAŁAPAC SIE NA POKLASK. NIECH POPŁACZE W PIS PO OBIECUJE BAJEK TO MO ZE WYSTAWIA PRZYNAJMNIEJ BEDZIE WESOŁO I BARDZIEJ DURNIE

  • gość 2018-09-20 14:46:38

    hahahaha miasto ma 17 tys mieszkańców....z czego ponad połowa nie zagląda na portale informacyjne...a głosów zostało oddane ponad 14 tys...niezłe jaja..:))

  • farmer - niezalogowany 2018-10-03 18:23:26

    14 378 odpowiedzi, to chyba żart. 12 tysięcy uprawnionych do głosowania. Mam rozumiem, ze w Garwolinie to frekwencja będzie wynosiła 120%. Komitety wyborcze Swieczakowej i Kurowskiej czy na prawdę już nie macie na co wydawać kasiutki, tylko na opłacanie dziwnych i podejrzanych głosowań. TO Lud zdecyduje, a nie komputery w domach.

  • gość 2018-10-04 11:41:29

    zdecydują komisje wyborcze w znacznej mierze obsadzone przez ludzi powiązanych obecnym ukladem .

  • nepotyzm - niezalogowany 2018-10-06 16:17:40

    pani Kurowska na burmistrza, pan Kurowski na radnego powiatowego (w planach starosta), a Mamusia p. Kurowskiej - niejaka pani Paziewska z Garwolina, z ul. Długiej - przewodniczącą miejskiej komisji wyborczej. To mi pachnie kolesiostwem, nepotyzmem i układami. Prezes zamiast jechać do Lublina rozbijać sitwę, to po drodze powinien zajechać do Garwolina, miałby co robić z własnym partyjnym układem. Czy naprawdę nie ma już nikogo w 17 tysięcznym mieście na przewodniczącą komisji?. To znaczy że MAMUSIA i Teściowa będzie zliczać głosy Córuni i Zięciunia?

  • mam już dość - niezalogowany 2018-10-07 10:23:29

    Pani/Panie Nepotyzm: Przypomnij sobie powiedzenie, często używane w głębokim PRL-u "nie ważne kto i jak głosuje, ważne kto liczy". Te słowa chyba zostały wypowiedziane przez Józefa Stalina. Historia lubi się powtarzać?

  • gość 2018-10-14 15:58:45

    ludzie na dlugiej nie mieszkam 45 lat a komisja miejska nie liczy glosow cos sie komus pokrecilo.

  • gość 2018-10-15 10:42:34

    Trzeba głosować na Kurowską i pisowych radnych bo inaczej to żadnych pieniędzy od rządu i sejmiku mazowieckiego Garwolin nie dostanie a bez nich to przy ogromnym zadłużeniu miasta żadnych nowych inwestycji nie będzie. Jeśli ktoś myśli że zrobi na złość pisowi i nie zagłosuje na Kurowską to tak na prawdę zrobi sobie na złość bo być może to na remont ulicy przed jego domem nie starczy pieniędzy. Należy głosować kierując się rozumem a nie emocjami.

  • suweren - niezalogowany 2018-10-19 11:36:44

    Świadomie napisałem z małej bo tak jest traktowany Suweren przez kandydatki na fotel Burmistrza miasta Garwolin.Spody reklamowe sponsorowane bez możliwości wypowiadania się przez tego suwerena.Debata do której wezwała jedna z kandydatek bez echa. Więc ty Suwerenie wyborczy nie narzekaj tylko ruszaj do urny bo Twój suwerenny głos jest tak ważny dla kandydata jak jego dyskusja z tobą przez pięć lat wg. nowej ordynacji. Pozdrawiam niezdecydowanych suwerenów urny czekają na Twój suwerenny pięcioletni głos.

  • gość 2018-10-27 18:40:05

    DO DEBATY NIECH STANIE PANI PYREK ZASTEPCA PANI MARZENKI BO ONA CHYBA SIE BOI.

  • gość 2018-11-05 10:23:16

    no i stalo sie klan Mdalej przy wladzyzobaczymy jak przez 5 lat garwolin bedzie piekniejszy bo przez 22 laTA NIWIELE ZROBIONO DLA MIASTA ALE DUZO DLA RODZINY M.

  • gość 2018-11-05 14:48:59

    w garwolinie zaczyna sie nowy serial MMMMMMMMMMMjakM-fia na nastepne 22 lata.

Dodajesz jako: |