:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Kucharze z "Dwójki” w finale ogólnopolskiego konkursu

Inne Ciekawostki, Kucharze

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Garwolinie Kamila Chudek i Paweł Talarek wzięli udział w finale IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego „Kuchnia Polska w Tradycji Świat Bożego Narodzenia”.

Ten prestiżowy konkurs odbył się 8 grudnia w Centrum Dora Metal w Warszawie i zgromadził 12 drużyn z całej Polski m.in. z Warszawy, Gdańska, Poznania, Krakowa. W eliminacjach brało udział ponad 50 szkół i już sam fakt zakwalifikowania do finału zasługuje na gratulacje.

– Nasi uczniowie wykonali potrawy o tematyce świątecznej: zakąskę z udziałem karpia i danie zasadnicze z szynki wieprzowej. Pomimo, iż nie stanęli na podium, ich występ był bardzo udany co było widać w zainteresowaniu i wysokich notach sędziów którymi jak zwykle byli szefowie kuchni znanych restauracji – podsumowują opiekunowie uczniów Elżbieta Buczek i Iwona Kiełt.

Ciekawostką jest fakt, że relacje z konkursu można było oglądać na żywo w telewizji Kuchnia+ ,a obszerna relacja była zamieszczona w wydarzeniach Polsat News.

 

Inf. pras., oprac. ur

Kucharze z "Dwójki” w finale ogólnopolskiego konkursu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl