:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Kupujesz telewizor? Sprawdź ofertę sklepu Dora RTV AGD Garwolin!

Kupujesz telewizor? Sprawdź ofertę sklepu Dora RTV AGD Garwolin!

Niestety gorące lato mamy już za sobą, a zbliża się perspektywa długich jesiennych wieczorów. Mają jednak one swoją zaletę – możemy spędzić je na oglądaniu filmów i seriali! I tu właśnie przydaje nam się porządny telewizor. Poznaj ofertę od sklepu Dora w Garwolinie przy Targowej 2 (Partner RTV AGD) i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada!

Ostatnio w sklepie Dora pojawiło się sporo nowości, a wśród nich kilka dobrych telewizorów. Jednym z nich jest Telewizor LG UHD 4K 49UJ634V o przekątnej ekranu 49 cali i rozdzielczości 3840 x 2160, zapewnianej przez technologię 4K. Posiada on głośniki o łącznej mocy 20 W, trzy wejścia HDMI oraz dwa USB. Korzysta też z funkcji Ultra Luminance i Local Dimming, które poprawiają jasność i ujawniają więcej szczegółów, odpowiednio dostosowując podświetlenie i określając kontrast osobnych bloków obrazu. Marka LG oraz dwa lata gwarancji zapewniają wysoką jakość telewizora, a w sklepie Dora Garwolin można go znaleźć w niezwykle atrakcyjnej cenie!

Kolejną świetną ofertą jest Telewizor Manta 50LUA28L. Również posiada on rozdzielczość 3840 x 2160, korzystając z 4K, a także przekątną ekranu 50 cali. Ma głośniki o dużej mocy 20 W, dwa wejścia HDMI i dwa USB oraz korzysta z systemu Smart TV z oprogramowaniem Android 4.4. Wyświetla aż 16,7 miliona kolorów, co nie jest wcale wynikiem wyjątkowym, ale zawsze mnie zadziwia – proszę sobie tylko wyobrazić tę ilość! Jednym z największych atutów tego telewizora jest fakt, że produkuje go polska firma Manta. I nie chodzi tylko o to, że kupując go, wspieramy polski biznes. Ważny jest też fakt, że marka ta nie jest jeszcze tak rozpoznawalna jak LG czy Samsung, więc nie może sztucznie podbijać cen. Innymi słowy: płacimy za jakość, a nie za logo. Nie zdziwi więc nas chyba, że za ten świetny telewizor w sklepie Dora dostaniemy w naprawdę niskiej cenie!

I na koniec coś z najwyższej półki. Telewizor LG 4K OLED65B8PLA o przekątnej ekranu 65 cali i oczywiście technologii 4K, zapewniającej rozdzielczość 3840 x 2160. Jednak w tym przypadku rozdzielczość naprawdę mało nam mówi. W tym telewizorze wszystko staje się bardziej. Moc głośników wynosi 40 W. Funkcja Smart TV pozwala nie tylko przełączać kanały, ale też ucinać sobie z telewizorem pogawędkę o pogodzie. Nie wierzysz? Zapytaj go, a on Ci odpowie! Inteligentny procesor alfa9 opracowany specjalnie na potrzeby tego modelu zapewnia czystość, intensywność i głębię kolorów w każdej scenie. Doskonała czerń daje kontrast, pozwalający dostrzegać szczegóły jak w wersji kinowej. Jest więc to telewizor ze wszech miar idealny.

To i wiele więcej znajdą Państwo w sklepie Dora w Garwolinie przy Targowej 2 i na stronie internetowej Partner RTV AGD. Zapraszamy!

Dane kontaktowe:

Dora Garwolin, ul. Targowa 2

Facebook, strona Partner RTV AGD

Tel.: 25 684 31 23

 

Artykuł sponsorowany

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl