:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C mgła

Kurs Nowe Życie – Zawalcz o nie

Spotkania, Życie Zawalcz - zdjęcie, fotografia

Choćby Twoje serce było popękane i twarde jak skała, zawsze jest szansa, by zacząć Nowe Życie. Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji w Lublinie i Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca przy parafii Św. Jana Chrzciciela w Górznie zapraszają do udziału w wyjątkowych rekolekcjach.

Rekolekcje – Kurs Nowe Życie adresowane są do osób, które pragną doświadczyć osobistego spotkania z Bogiem. Dla jednych będzie to pierwsze doświadczenie miłującej obecności Boga, który mimo iż pozostaje niewidzialny dla oczu, objawia się w inny, wybrany przez siebie sposób. Dla innych będzie to okazja do nawiązania relacji z Bogiem, którego już kiedyś spotkali, ale nie podjęli zaproszenia do bliskości z Nim, choć zachowali wspomnienie wzruszającego, ale odległego wydarzenia.


Dla niektórych jest to szansa do odnowienia relacji z Bogiem, którą zaniedbali tak, że stała się tylko nudnym przyzwyczajeniem do pewnych form kultu pozbawionych radości, miłości, nadziei, poczucia sensu, rozmachu i bogactwa.
Dla tych, którzy przez grzech utracili więź z Bogiem, to nowa szansa, by rzucić się w Jego wielkie, otwarte ramiona i przylgnąć do miłującego nas serca, by znowu doświadczyć uzdrawiającej i wyzwalającej mocy Jego miłosierdzia.
Dla wszystkich, którzy trwają w bliskości i miłości Boga, to okazja do świętowania, radowania się i odkrywania, jak nieskończenie dobry i zachwycający jest nasz Bóg! Święty i niepojęty w swojej hojności ma z pewnością także i dla nich niespodzianki.

Kurs Nowe Życie odbędzie się w dniach 20 – 22 kwietnia w Publicznej Szkole Podstawowej w Łąkach. Zapisy trwają do 17 kwietnia włącznie.

Kurs Nowe Życie

20 – 22 kwietnia

Publiczna Szkoła Podstawowa w Łąkach

Koszt: 50 zł (w tym obiad i kolacja w sobotę)

Zgłoszenia pod nr tel: 604220006 do wtorku 17 kwietnia

Kurs skierowany jest do wszystkich, którzy ukończyli 17. rok życia

Rozpoczęcie w piątek o godzinie 18.00

Zakończenie w niedzielę o godzinie 12.00

Kurs Nowe Życie, organizowany jest przez Pallotyńską Szkołę Nowej Ewangelizacji w Lublinie i Wspólnotę Przyjaciele Oblubieńca przy parafii Św. Jana Chrzciciela w Górznie.

 

Inf. Pras., oprac. ur

 


Kurs Nowe Życie – Zawalcz o nie komentarze opinie

  • gość 2018-04-21 18:07:48

    a co to jest

  • gość 2018-04-26 15:52:51

    Dość obszernie wyjaśnione chyba?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl