:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C zamglenie

Łaskarzew: Ostatkowe spotkanie z multimedialnym akcentem

Seniorze, dołącz do grona internautów! Integracyjny Klub Komputerowy przy Stowarzyszeniu C.I.A. w Łaskarzewie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w ostatkowym spotkaniu z multimedialnym akcentem. Spotkanie odbędzie się w ostatnią sobotę karnawału 25 lutego w „Bajce”.

 

– Chciałbyś/chciałabyś poznać, czym jest świat Internetu, chociaż w podstawowym zakresie? Interesują Cię ciekawe portale, aplikacje, to o czym mówią “młodzi”? A może po prostu chcesz nauczyć się obsługiwać Facebooka, Skype, pocztę internetową itp., a może tylko spotykać się i nawet "kibicować"? Zapraszamy na spotkania w Integracyjnym Klubie Komputerowym, które zamierzamy wznowić – informuje Krzysztof Kaczorowski, członek klubu. Seniorzy, którzy chcą być za pan brat z internetem, mają nadzieję, że ich pomysł znajdzie zrozumienie u władz samorządowych, które stworzą warunki, to tego, by w sali, z której korzystają było dostępne WiFi.

 

Seniorzy idą z duchem czasu

– Chcemy zwiększać naszą wiedzę i umiejętności cyfrowe w zakresie obsługi nowych technologii, czyli w miarę sprawnie posługiwać się komputerem, tabletem, smartfonem, aparatem cyfrowym, by móc poprawnie korzystać z internetu, a przede wszystkim, by mieć bezpośrednią, cyfrową łączność z urzędami i instytucjami publicznymi, mającymi strony internetowe. Internet jest najprostszą formą dotarcia do wszelkich informacji. Aktywizacja Seniorów poprzez wspólne zainteresowania oraz działania wewnątrz- i międzypokoleniowe pozwoli nawiązać nowe kontakty i nabrać wiary we własne możliwości – dodaje Krzysztof Kaczorowski, który zaznacza, że po nabyciu umiejętności obsługi komputera i internetu, dobrze byłoby wykorzystać to w praktyce.

Integracyjny Klub Komputerowy przy Stowarzyszeniu C.I.A. w Łaskarzewie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w ostatkowym spotkaniu z multimedialnym akcentem. Spotkanie odbędzie się w ostatnią sobotę karnawału 25 lutego w „Bajce”.

Informacja o składce i zapisach na plakacie poniżej.

 

(oprac. ur) 2017-02-13 11:42:25


Łaskarzew: Ostatkowe spotkanie z multimedialnym akcentem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl