:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -2°C bezchmurnie

Laureaci konkursu wiedzy o Unii Europejskiej zwiedzili Brukselę

Dziesięcioro uczniów z terenu powiatu garwolińskiego, którzy byli laureatami konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej i Parlamencie Europejskim wzięło udział w studyjnym wyjeździe do Brukseli.

 

Laureaci są uczniami Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie oraz Liceum  Ogólnokształcącego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie.
Konkurs, w którym wzięli udział zorganizowało biuro poselskie Julii Pitery. Jego celem była popularyzacja wiedzy o historii i bieżącej działalności Parlamentu Europejskiego i Unii Europejskiej wśród młodzieży z województwa mazowieckiego.
Najlepsi uczniowie na zaproszenie europosłanki przez cztery dni mieli okazję obserwować pracę struktur Unii Europejskiej, uczestniczyć w obradach małej sesji a także zwiedzić z przewodnikiem Antwerpię i Brukselę.
Opiekunem konkursu i wyjazdu była Małgorzata Pałysa, która zaszczepiła w młodych ludziach pogłębiania wiedzy na temat integracji i funkcjonowania struktur Unii Europejskiej.

(garwolin-starostwo.pl, oprac. MB) 2017-06-16 20:04:59


Laureaci konkursu wiedzy o Unii Europejskiej zwiedzili Brukselę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl