:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C bezchmurnie

Leżała niemal naga na chodniku – co się stało na Al. Żwirki i Wigury?

Inne Miejskie, Leżała niemal chodniku stało Żwirki Wigury - zdjęcie, fotografia

W nocy z soboty na niedzielę, na chodniku przy Al. Żwirki i Wigury w Garwolinie, leżała niemal naga młoda kobieta. Zawodziła. Wokół niej kręciło się kilku mężczyzn. Mieszkańcy osiedla obawiali się, że kobieta została zgwałcona. Na miejsce został wezwany patrol policji.

Do zajścia doszło w sobotę 11 sierpnia w nocy. Jak wynika z relacji świadków, niemal naga kobieta leżała na chodniku przy budynku pralni. Zawodziła. Wokół niej kręciło się kilku mężczyzn. Coś krzyczeli. Mieszkańcy obawiali się, że mogło dojść do gwałtu. Na miejsce została wezwana policja.

 

– Policjanci otrzymali zgłoszenie o godzinie 23.06. Jeżdżący po mieście patrol Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie na Alei Żwirki i Wigury w Garwolinie zastał leżąca na chodniku młodą kobietę, która zgłosiła, że została pobita. Policjanci nie stwierdzili na jej ciele śladów pobicia. Jej stan wskazywał na nietrzeźwość. Kobieta została pouczona – informuje asp. Danuta Kalinowska z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

ur

Zdj. poglądowe: arch. eG

 

 

 

Leżała niemal naga na chodniku – co się stało na Al. Żwirki i Wigury? komentarze opinie

  • gość 2018-08-16 13:03:21

    aha

  • gość 2018-08-16 13:40:38

    hmmmmm..............

  • gość 2018-08-16 13:43:35

    polska.....

  • Gość - niezalogowany 2018-08-16 13:53:48

    Ofiara globalnego ocieplenia

  • gość 2018-08-16 14:46:12

    zdziczenie obyczajów... a i policja zachowuje się nie lepiej...od kiedy to policjant jest od obdukcji...

  • gość 2018-08-16 15:06:21

    1,2,3 Patologia To My. Przykre

  • Bruno - niezalogowany 2018-08-16 15:38:03

    Czyli w patrolu był lekarz ? Rozumiem że również stwierdził (patrol) że nie było gwałtu i tylko alkohol ? Ale nasuwa się pytanie co stało się dalej ? Artykuł podał wiadomość na zasadzie : polacy pobiegli w biegu na 400 m , biegli szybko, sędzia nie stwierdził falstartu. Ale odpowiedzi na temat uzyskanego czasu, miejsca itd brak.

  • Gość 5 - niezalogowany 2018-08-16 16:48:58

    500 +

  • Gość - niezalogowany 2018-08-16 17:08:55

    Byly gole cyce? Ma ktos zdjecia? :D

  • Tralala - niezalogowany 2018-08-16 21:28:45

    Pewnie K..., miejscowa prostytutka, chora psychicznie i alkoholiczka, nie dawno z psychiaryka wyszła, takie sytuacje u niej na porządku dziennym.Myśle, że i policjanci wiedzą co to za typ, więc postąpili tak a nie inaczej. Gdyby ktoś chciał skożystać to ona zawsze do usług- za alkohol.

  • szprycu - niezalogowany 2018-08-16 21:45:33

    K.... panna ze stacyjnej, bardzo LEKKICH obyczajów i nie równo pod sufitem. Mogła z nimi normalnie rozmawiać i nagle pstryk pod czacha, rozbiera sie, wije na ulicy i zawodzi, bo taka nawalona że ma odcine. no i zryty łep. a za alko zrobi wszystko. a psy wiedzo co za jedna i poszli. problemow z prawem ma wiele to ją znajo.

  • Taka jest prawda - niezalogowany 2018-08-16 22:51:30

    Sku.... miasto ten garwolin taki k... dołek niedługo bedziemy tam oglądać geje i lesbijki moda nadciąga z zachodu do wieśniaków nieuchronie

  • sara taylor - niezalogowany 2018-08-17 14:10:18

    Dziwię się, że mój komentarz został usunięty. Myślę, że ktoś kto kandyduje siłą rzeczy wystawia się na takie oceny. Nie zostały podane żadne tajemnice dotyczące P... (brata pani Kurowskiej) - proste fakty. A że są niewygodne, to zostały usunięte ? Czyżby ktoś zainterweniował ?

  • no właśnie - niezalogowany 2018-08-17 14:16:51

    są też ludzie naprawdę chorzy psychicznie

  • otto - niezalogowany 2018-08-17 17:57:48

    a czemu policja niezawiozła takiego elementu na izbę wytrzeźwień ????

  • GARWO!!!!!!!! - niezalogowany 2018-08-19 10:53:37

    Nieważne czy jest lekkich obyczajów czy nie jakby to byla wasza siostra lub corka tez bysvie tak napisali??? Pfff napewno nie!!! tak pier.. ..cie głupoty ze sie zygac chce policja sie zachowała jak zwykle do dupy nic nowego! Powinni sie udać z nia do lekarza i na izbę wytrzeźwień a jak zwykle nie zrobili nic i jeszcze poszgodowana okazała sie winna no rzenujace naprawdę. GARWOLIN WITA

  • Gość - niezalogowany 2018-08-19 11:10:47

    Moda z zachodu już tu dawno jest prochy i inne guwna w proszku do wahania dla prymitywnych bezmuzgow.

  • prince - niezalogowany 2018-08-22 18:17:15

    straszna wariatka, kojarze ją, powinni ją dalej w psychiatryku trzymać