:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C zamglenie

Licytuj i pomagaj! Piknik dla Filipka już niedzielę w Starym Pilczynie!

Piłka Mikasa do siatkówki z podpisami zawodników reprezentacji Polski, którzy są Mistrzami Świata, koszulki Legii Warszawa, Arki Gdynia, Wisły Płock z autografami, piłka Adidas z podpisami zawodników piłkarskiego Mistrza Polski i uczestnika ostatniej edycji Ligii Mistrzów Legii Warszawa, mnóstwo cennych voucherów i bonów, biżuteria oraz wiele innych rzeczy czeka na uczestników Pikniku „Kolejny krok dla Filipka”, który odbędzie się w niedzielę 13 sierpnia w Starym Pilczynie. Licytuj i pomagaj!

 

Piknik Charytatywny dla Filipka Teperka rozpocznie się w niedzielę 2017 r. o godzinie 10.00 w Starym Pilczynie.

– Filipek to niespełna trzyletni chłopiec, który zmaga się z bardzo rzadką chorobą genetyczną. Dotychczasowa rehabilitacja okazała się niezwykle skuteczna, ale niestety też bardzo kosztowna. Dochód z pikniku w całości zostanie przekazany na rehabilitację i zakup niezbędnego sprzętu medycznego. Filip to syn naszej koleżanki Agaty oraz naszego kolegi, a zarazem zawodnika Snajpera Sośninki – Radka Teperków. Podczas pikniku odbędzie się turniej piłki nożnej. Ponadto będą zabawy fantowe, grill, ziemniaki pieczone, swojskie jadło, ciasto i kawa, dmuchańce i malowanie twarzy dla dzieci, wata cukrowa, popcorn – zapowiadają organizatorzy wydarzenia z Klubu Sportowego Snajper Sośninka. 

 

Pomóżmy Filipkowi zrobić kolejny krok

Tradycyjnie, podczas pikniku odbędzie się licytacja mnóstwa fantastycznych gadżetów, które zostały przekazane przez wiele osób dobrej woli i firm. Wśród przedmiotów przeznaczonych do licytacji znajdziecie między innymi: piłkę Mikasa do siatkówki z podpisami zawodników reprezentacji Polski, którzy są Mistrzami Świata, koszulki Legii Warszawa, Arki Gdynia, Wisły Płock z autografami, piłkę Adidas z podpisami zawodników piłkarskiego Mistrza Polski i uczestnika ostatniej edycji Ligii Mistrzów Legii Warszawa, mnóstwo cennych voucherów i bonów, biżuterię, dwie koszulki z autografami zawodników Górnika Łęczna i Widzewa Łódź, piłkę z podpisem Jana Tomaszewskiego, kubek z autografem Macieja Orłosia, voucher na zwiedzanie stadionu Legii, kurs strzelania z broni palnej i koszulkę z podpisem zawodnika Orłów Górskiego – Władysława Żmudy, który dwukrotnie stawał na podium Piłkarskich Mistrzostw Świata w 1974 i 1982 roku. Ponadto, biorąc udział w zabawie fantowej będziecie mogli zdobyć piękne rękodzieło, zabawki, kosmetyki i mnóstwo innych przedmiotów.

 

Kliknij tutaj i dołącz do facebookowego wydarzenia Kolejny krok dla Filipka. Znajdziecie tutaj wszystkie przedmioty, które będzie można zdobyć podczas licytacji. Przeglądajcie i wybierajcie, co będziecie licytować! Pamiętajcie, że każda złotówka ma ogromne znaczenie dla Filipka!

 

(ur) 2017-08-12 13:08:24

Licytuj i pomagaj! Piknik dla Filipka już niedzielę w Starym Pilczynie! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl