:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C bezchmurnie

Machalica śpiewa Młynarskiego. W Garwolinie rusza "Koncertowa jesień"

Koncertem pod tytułem „Mój ulubiony Młynarski” Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zainauguruje tegorocznych cykl „Koncertowa jesień”. 21 września w sali widowiskowej piosenki Wojciecha Młynarskiego wykona Piotr Machalica z zespołem.

Recital „Mój ulubiony Młynarski” to hołd składany mistrzowi Wojciechowi przez Piotra Machalicę, który piosenki Młynarskiego śpiewa od zawsze. Tym razem jednak powstał koncert Machalicy, przeplatany osobistą opowieścią, składający się wyłącznie z utworów, które wyszły spod pióra mistrza. Są to piosenki zarówno autorskie, jak i znakomite przekłady, które stały się ważną częścią polskiej kultury.

„ Mój Ulubiony Młynarski” to koncert na głos, dwie gitary, trąbkę, instrumenty perkusyjne oraz akordeon. W programie m.in. „Jeszcze w zielone gramy”, „Tango desperado”, „Nie ma jak u mamy”, „Bynajmniej”, „Moje ulubione drzewo”, „Najpiękniejszy list miłosny”, „Idź swoją drogą” czy „Blue Tango”.

Obok Piotra Machalicy na scenie wystąpią Krzysztof Niedźwiecki – gitara akustyczna, Michał Walczak – gitara akustyczna, Paweł Surman – trąbka, przeszkadzajki, akordeon.

Koncert „Mój ulubiony Młynarski” zainauguruje tegoroczny cykl „Koncertowa jesień” organizowany przez Centrum Sportu i Kultury. Muzyczne wydarzenia w ramach cyklu będą się odbywały aż do połowy grudnia.

 

Piort Machalica – „Mój ulubiony Młynarski”

21 września, godz. 19:00

sala widowiskowa, Centrum Sportu i Kultury

bilety: 50 zł / 60 zł – w dniu koncertu

do kupienia na www.csik.garwolin.pl lub w sekretariacie Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, ul. Nadwodna 1.

Uwaga! Biletów jest coraz mniej!

 

(CSiK, oprac. ur) 2017-09-06 10:32:58Machalica śpiewa Młynarskiego. W Garwolinie rusza "Koncertowa jesień" komentarze opinie

  • Realista - niezalogowany 2017-09-14 06:36:05

    No i co, nikt się nie odezwał....

  • Kevin - niezalogowany 2017-09-07 15:44:02

    ale syf gdybyto był zenek martyniak to bym poszet a tak tonie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl