:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C zamglenie

Magiczne Ogrody zapraszają na nowy sezon – wygraj VIP bilet rodzinny!

Już 28 kwietnia Magiczne Ogrody znowu rozbrzmią radosnym gwarem. Nowy sezon w rodzinnym parku zabaw w Janowcu koło Kazimierza to gwarancja mnóstwa baśniowych atrakcji dla dzieci i dorosłych. W konkursie eGarwolin możecie wygrać 3 VIP bilety rodzinne dla 4 osób. Co trzeba zrobić?

Marchewkowe pole, Mordole, Wróżki Smużki, Robanki, krasnoludy, baśniowy zamek wróżek, Mroczysko, ciuchcie, bulwiakowa osada, smocze gniazdo, kolorowe zjeżdżalnie, wodospady, plaża, zabawy z przebranymi animatorami, trampoliny, ogromne klocki, przeprawy tratwami, mruczące drzewa z oczami i inne atrakcje czekają na wszystkich gości parku Magiczne Ogrody, który już 28 kwietnia rozpoczyna nowy sezon doskonałej zabawy.

 

Magiczne miejsce dla całej rodziny

Magiczne Ogrody są pierwszym w Polsce rodzinnym parkiem tematycznym, stworzonym w oparciu o oryginalną baśniową historię. Wśród setek kwiatów, drzew i krzewów odkryjesz bajeczne krainy zamieszkiwane przez niezwykłe istoty. Każda z krain to sensoryczne pole doświadczeń, stymulujące rozwój i wyobraźnię Twojego dziecka. Wszystkie atrakcje to wyzwania budujące pewność siebie i poczucie wartości. Całość to przygoda, kontakt z naturą i ciekawie – a przede wszystkim wspólnie – spędzony czas.

Nawet najlepsza zabawa domaga się czasem przerw. W Magicznych Ogrodach znajdziesz wszystko, co niezbędne, by spędzić czas komfortowo: restauracje ze smaczną kuchnią, kawiarnie z dobrą kawą i lodami, czyste toalety z przewijakami dla najmłodszych gości, zaciszne miejsca odpoczynku. A jeśli zechcesz zatrzymać magię pobytu w Magicznych Ogrodach na dłużej – możesz wybrać dla siebie i rodziny pamiątki w jednym z baśniowych sklepików.

Atrakcje Magicznych Ogrodów zostały docenione przez Polską Organizację Turystyczną, która przyznała parkowi Certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego 2015 roku! Nie mniej cenne jest uznanie internautów, którzy dwukrotnie wskazali Magiczne Ogrody jako najlepszą atrakcję turystyczną województwa lubelskiego!

Świat Magicznych Ogrodów czeka na Ciebie. I pamiętaj! Tu wszystkie atrakcje są w cenie biletu! I zawsze znajdziesz tu dla siebie coś nowego. Więcej informacji o parku i jego ofercie można znaleźć na stronie internetowej Magicznych Ogrodów oraz na facebookowym fan page'u parku.

 

Konkurs – Magiczne Ogrody 2018 z VIP biletem dla całej rodziny

Marzysz o baśniowym wypoczynku z całą rodziną i świetnej zabawie do upadłego? Magiczne Ogrody to idealne miejsce! W konkursie portalu eGarwolin możecie wygrać 3 VIP bilety rodzinne, upoważniające do wstępu do Magicznych Ogrodów i korzystania ze wszystkich atrakcji parku dla 4 osób. Aby wziąć udział w losowaniu biletów, należy polubić facebookowy post z konkursem, udostępnić ten artykuł na swojej tablicy na Facebooku w opcji Publiczne oraz wysłać maila na adres konkurs@egarwolin.pl z hasłem „Magiczne Ogrody 2018” w temacie wiadomości. W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu, który ułatwi szybki kontakt ze zwycięzcami. Na Wasze maile i udostępnienia czekamy do 25 kwietnia do godziny 12.00. O formie odbioru biletów zwycięzców poinformujemy telefonicznie.

WYNIKI: Bilety VIP otrzymują: Anna Borowska, Agnieszka Korycka i Magdalena Kawińska. Gratulujemy i życzymy udanej zabawy! 

ur

Fot. archiwum eG – Dzieci z gminy Górzno odwiedziły Magiczne Ogrody


Magiczne Ogrody zapraszają na nowy sezon – wygraj VIP bilet rodzinny! komentarze opinie

  • gość 2018-04-25 23:24:24

    Kto wygrał? Czy to jakaś ściema?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl