:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Małe zbrodnie małżeńskie w Garwolinie

Kiedy: 2018-10-03 , godzina: 19:00 | Gdzie: Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

Teatr, Małe zbrodnie małżeńskie Garwolinie - zdjęcie, fotografia

Kiedy widzicie kobietę i mężczyznę w urzędzie stanu cywilnego, zastanówcie się, które z nich stanie się mordercą – ostrzega Éric-Emmanuel Schmitt, autor sztuki. Kultowe „Małe zbrodnie małżeńskie” do zobaczenia w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie już 3 października.

Na scenie garwolińskiego Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie wystąpi dwoje młodych, zdolnych i lubianych przez publiczność aktorów – Emilia Komarnicka i Redbad Klijnstra. Sztuka Érica- Emmanuela Schmitta to zabawna i pełna zaskakujących zwrotów akcji historia związku dwojga kochających się kiedyś ludzi. To jeden dzień z życia Lisy i Gellesa, małżeństwa z piętnastoletnim stażem. On, dotknięty amnezją po wypadku, nic nie pamięta. Ona stara się odtworzyć jego życie. Gelles jednak nie przyznaje się, że amnezja cofnęła się i, jak żona, stara się ugrać swoje na udawanej utracie pamięci. Oboje więc kłamią. Grają, by odrodzić własne małżeństwo po latach. Emocjonująca historia o miłości i jej granicach, ze zbrodnią w tle.

 

Sztukę, którą będzie można zobaczyć w Garwolinie wyreżyserował Marek Pasieczny.

Organizatorami wydarzenia są: Mazowiecki Instytut Kultury w Warszawie i Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie w ramach projektu „Teatr Mazowiecki sieć”.

 

Małe zbrodnie małżeńskie

3 października 2018, godz. 19:00

sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury

bilety: 40 zł

Kup bilet online lub w sekretariacie CSiK

 

CSiK, oprac. ur


Małe zbrodnie małżeńskie w Garwolinie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl